Beran

V únoru mohou vaše životní hodnoty čelit velkým výzvám. Měli byste se zamyslet nad tím, zda není čas na změnu životního stylu. Ale pozor, netýká se to pouze vašeho partnera, ale i ostatních lidí ve vašem životě. Beran by měl být v tomto měsíci velmi ostražitý a dávat si pozor na možný rozchod. Přestože si můžete myslet, že váš vztah s aktuálním partnerem je osudový, on si může myslet pravý opak.

Zdroj: Youtube

Býk

Dostanete více volnosti, než byste čekali. To vám pomůže zejména v práci, kde učiníte strategická rozhodnutí. Pokud budete dostatečně pozorní, přinese vám to potřebný úspěch a získáte stabilnější pozici. Připravte se také na to, že vás několik přátel požádá o pomoc. Na tu ale dávejte pozor a přemýšlejte o tom, zda tato pomoc nakonec neuškodí i vám.

Blíženci

Milí Blíženci, ačkoliv jste možná tento rok začali pomaleji, únor by mohl přinést zásadní změny. V pracovní sféře se objeví nové příležitosti, které by vám mohly zajistit postup na novou pozici, přestože to nemusí být přesně ta, po které jste toužili. Neváhejte a tuto změnu přijměte s otevřenou náručí. Zajistí vám to nové možnosti a především lepší finanční ohodnocení. Pokud jste se potýkali se zdravotními problémy, můžete očekávat jejich zlepšení a návrat energie.

Rak

Naskýtá se vám vhodná příležitost uplatnit svou kreativitu. I vaši přátelé dobře vědí, že se dokážete přizpůsobit každé situaci a vždy přijdete s něčím, co má velký úspěch. V poslední době se však zdá, že vás tato vlastnost opustila. Nemáte kreativní myšlení, nemáte nápady a cítíte se trochu znudění. Přišli jste sice s několika nápady, ale ty nebyly vůbec úspěšné. Proto jste si přestali věřit a to je špatně. Zkuste se znovu zamyslet a uvědomit si, že každá prohra by vás měla motivovat k lepším výkonům.

Lev

Buďte opatrní při investování, zejména pokud jde o nově vznikající projekty, které nemusejí přinést očekávaný výnos. Důležité je vyvarovat se půjčování peněz přátelům, aby nedošlo k narušení vašich vzájemných vztahů. Mohlo by se vám totiž stát, že byste své finance nedostali zpět. Tento měsíc rovněž odhalí, zda mají vaše ambice potenciál k úspěchu, nebo zda by bylo vhodné vaše očekávání trochu snížit. Připravte se proto na velké změny a zajímavé výzvy.

Panna

Než se rozhodnete pro jakoukoliv akci, věnujte dostatečný čas přemýšlení a buďte rozvážní. Jakýkoliv nepromyšlený krok by mohl vést k nežádoucím komplikacím. Nyní je navíc vhodná doba pro vzdělávání a rozvoj dovedností. Zvažte proto přihlášení do školení nebo kurzů, které by mohly zlepšit vaši kvalifikaci. Chcete se zlepšit v angličtině? Zkuste to právě teď. Během února pak můžete trpět bolestmi hlavy, což může mít vliv i na kvalitu vašeho spánku. Více sportujte a pohybujte se na čerstvém vzduchu.

Váhy

Dobře víte, že vás v nadcházejících měsících čeká několik výrazných změn. Smířili jste se s tím a jste na to připraveni. Dokonce se začínáte těšit. Nyní vás čeká další důležitý úkol. Musíte o něm informovat svou rodinu, abyste je na ně mohli připravit. Tento měsíc k tomu budete mít skvělou příležitost. A nejen to. Můžete si v klidu nastavit své hodnoty a životní priority. Dařit se vám bude i po pracovní stránce, ale pozor, abyste si toho na svá bedra nenaložili až moc.

Štír

Naskytne se vám šance napravit chybu, kterou jste v minulosti udělali a které opravdu hodně litujete. Jednalo se o poněkud impulzivní rozhodnutí a nyní vás trápí, že jste se okamžitě neomluvili, a nezabránili tak eskalaci situace do velmi napjatého a nepříjemného stavu. V únoru se, milí Štíři, nebojte kontaktovat osobu, se kterou jste si tak trochu vjeli do vlasů. Je totiž ta pravá chvíle za vším udělat tlustou čáru a začít znovu a od začátku. A vězte, že i druhá strana bude ráda, že se s vámi zase udobří.

Střelec

Měli byste si ušetřit trochu sarkasmu. Nemůžete očekávat, že se lidé kolem vás budou chovat přátelštěji, když jim to budete takto oplácet. V posledních týdnech jste totiž každý den protivní a vaše okolí to začalo opravdu silně vnímat. Dávejte si také pozor na své finance. Utratili jste víc, než jste plánovali. Proto vám nyní hrozí, že se zadlužíte. Pokud nevíte, jak se z toho dostat, najděte si práci na částečný úvazek nebo začněte mnohem více šetřit. Příště raději utrácejte s rozvahou a kupujte jen ty věci, které opravdu potřebujete.

Kozoroh

Měsíc začne v práci klidně, ale s dokončováním úkolů budete mít výraznější potíže. Snažte se povinnosti neodkládat, jinak budete muset zůstávat v práci déle, než je potřeba. Navíc se vám poté může velmi snadno stát, že nebudete stíhat a budete se cítit přepracovaní. Můžete se setkat i s intenzivní bolestí hlavy. Nenechte se tím vykolejit a snažte se co nejvíce odpočívat. Ani u vás doma to nebude úplně v klidu. Můžete pociťovat napjatou atmosféru, ale nebojte, vše se postupně zlepší.

Vodnář

Únor bude pro vaše hvězdné znamení opravdu romantický. Vše vyvrcholí během Valentýna, ale samotná romantická atmosféra bude pokračovat i v následujících dnech. Díky tomu se začnete dívat na svět úplně jiným pohledem. Najednou vám bude vše připadat pozitivní a vy se budete cítit mnohem lépe. Navíc budete mít chuť pomáhat druhým, což by se vám mohlo paradoxně později nehezky vymstít. Buďte proto velmi opatrní a rozmyslete si, zda je opravdu nutné brát ohledy na druhé více než na sebe.

Ryby

V práci se můžete setkat s obdobím, kdy vás bude přepadat pocit nudy a začnete přemýšlet, zda má vaše zaměstnání ještě smysl. Co se týče zdraví, mělo by být stabilní, takže velkých nemocí se bát nemusíte. Naopak vaše milostné vztahy v únoru nevyjdou. Pokud tedy toužíte najít svého vyvoleného, počkejte raději na jarní měsíce. Únor nebude pravý měsíc lásky, přestože se po celém světe slaví svátek zamilovaných. Naštěstí se věci nakonec obrátí k lepšímu, protože nic netrvá věčně. Takže se ničeho nebojte a postavte se problémům čelem.

Zdroj: Vlasta.cz, Hindustiantimes, purewow

Související články