V horoskopech hledáme odpovědi na nejrůznější otázky. Dychtivě čteme, co si pro nás hvězdy připravily v lásce, vztazích, zdraví nebo kariéře. Prozradit nám toho ale dokážou mnohem víc. Marně přemýšlíte, co nadělit svým nejbližším pod stromeček? Naštěstí i tady může pomoci právě znalost astrologických znamení. Máme pro vás nápady na nejlepší vánoční dárky na míru podle horoskopu.

Zdroj: Youtube

Nejlepší dárky pro Berany

Beranům vládne akční planeta Mars, proto mají dobrodružnou a soutěživou povahu. Berani jsou „podnikateli zvěrokruhu“. Kupředu je žene touha vždy vyhrát a být nejlepší. Pokud chcete Beranovi udělat radost, darujte mu košili či šaty do práce nebo doplňky do kanceláře. Doporučují se také dárky zaměřené na jeho oblíbený sport. Berani ocení dárek v podobě členství do fitka nebo voucher na oblíbenou skupinovou lekci. Zabodují také chytré hodinky, které mohou oslovit jejich soutěživou a pracovitou povahu.

Nejlepší dárky pro Býka

Býkovi vládne Venuše, která je planetou krásy a lásky. Tito lidé jsou proto velmi smyslní a rádi se obklopují hezkými věcmi. Milují umění a luxusní věci, ale ocení i praktické vychytávky. Mají rádi přírodu, a tak zabodujete poukazem na pobyt uprostřed hor. Vždy jim udělá radost kvalitní parfém, poukaz na masáž nebo wellness, popřípadě nějaký netradiční gurmánský zážitek.

Nejlepší dárky pro Blížence

Blížencům vládne Merkur, planeta intelektu a komunikace. Není proto překvapením, že lidé v tomto znamení milují tužku a papír. Ocení kvalitní psací potřeby nebo pěkný praktický diář. Jsou často náruživými čtenáři, kteří rádi cestují a poznávají svět kolem sebe. Ideálním dárkem je cestopis nebo dobrá kniha. Radost jim udělá také outdoorový batoh na jejich cesty.

Nejlepší dárky pro Raky

Pro pečující Raky je domov tam, kde je jejich srdce. Vládne jim Měsíc, který řídí vše kolem. Rádi vaří a starají se o své blízké. Proto ocení novou pánev nebo něco pěkného do domácnosti. Raci milují svou rodinu a děti. Potěší je fotoalbum, fotokniha rodinných vzpomínek, nebo dokonce sada na testování DNA.

Nejlepší dárky pro Lva

Lvu vládne Slunce, proto se sám považuje tak trochu za střed vesmíru. Tito lidé se chtějí hezky oblékat a být obdivováni. Uctíte je kvalitním kouskem oblečení, lahví šampaňského nebo luxusními kosmetickými produkty. Řiďte se jednoduchým pravidlem: Pokud se vám to zdá příliš drahé a okázalé, je to pravděpodobně správná volba.

Nejlepší dárky pro Pannu

Pannám vládne opět planeta komunikace, Merkur. S oblibou se věnují rozjímání a přemýšlení. Nešlápnete vedle, když je obdarujete hezkým zápisníkem z recyklovatelného materiálu. Jako zemské znamení mají Panny také rády vše přírodní a uzemněné. Ocení jistě dárek v podobě voňavé bio kosmetiky. Jejich oči rozzáří také poukaz na nějaký zajímavý tvořivý workshop.

Nejlepší dárky pro Váhy

Stejně jako Býku, i Vahám vládne smyslná a milující Venuše. Váhy si potrpí na jemnou krásu. Ocení originální doplňky nebo umělecký předmět. Součástí života tohoto znamení je hudba, proto cokoli spjatého s oblíbeným interpretem nebo kapelou bude trefa do černého. Lístkem na koncert počínaje a sběratelskou gramodeskou konče.

Nejlepší dárky pro Štíra

Štíři jsou vášniví, tajemní a hlubocí. Vládne jim totiž Pluto, planeta síly vůle, a zároveň dobrodružný Mars. Štíři milují pěkné spodní prádlo a cokoli rafinovaného. Žena v tomto znamení nosí nejraději černé nebo kožené věci. Líbila by se jí kvalitní kožená kabelka nebo krásná bunda. Zároveň jsou však Štíři neuvěřitelní individualisté. Jistě ocení osobní dárek, který vystihuje nějakou jejich přednost, vlastnost nebo koníček.

Nejlepší dárky pro Střelce

Střelci vládne Jupiter, planeta pozitivity a optimismu. Střelci jsou světoběžníci zvěrokruhu. Potěší je praktické cestovatelské dary, jako je pouzdro na pas, kufr nebo zpáteční letenka do jejich vysněné destinace. Dobrodružství je na prvním místě, móda až na druhém. Proto pokud se chystáte vybírat nějaký kousek do Střelcova šatníku, vybírejte praktickým okem dobrodruha.

Nejlepší dárky pro Kozoroha

Kozorozi, kteří jsou proslulí svou praktičností a ctižádostí, jsou pod vládou Saturnu, planety disciplíny a ochrany. Kozorozi často milují věci s historickou hodnotou. Ocení vintage brož nebo cokoli, co vypadá starobyle. Stejně skvělá bude dárková karta, kterou by mohli využít v místním muzeu, nebo kniha jejich oblíbeného umělce, ideálně z antikvariátu.

Nejlepší dárky pro Vodnáře

Vodnářům vládne futuristická planeta Uran. Jsou rádi výstřední, vzpurní a myslí do daleké budoucnosti. Oceňují technologie a velmi jim záleží na osudu naší planety. Milují elektroniku. Proto je dostanete novým modelem oblíbené značky mobilu nebo tabletu z nejnovější řady. Dětskou radost jim udělá vstupenka do planetária. Humanitární povaha Vodnářů otvírá možnost nějakého charitativního daru s přesahem. 

Nejlepší dárky pro Ryby

Rybám vládnou planety Neptun a Jupiter, které reprezentují představivost a optimismus. Toto vodní znamení dává přednost kreativním dárkům, jako jsou například štětce na malování. Velmi je potěší voňavé dárky, svíčky, luxusní kosmetika nebo kvalitní povlečení. Emocionálnější Ryby by uvítaly knihu poezie, knihu fotografií nebo vstupenku do kina či na koncert.  

Zdroj: vlasta.cz glamour.com

Související články