Beran

21. 3. – 20. 4.

Pracovní rutina už vám leze pořádně krkem, na obzoru se však objeví nabídka nové možnosti, jak se lépe uplatnit. Než se definitivně rozhodnete, poraďte se také s protějškem. I on má co říct k vašemu společnému životu, takže ho rozhodně neobcházejte a nechte si poradit!

Nejlepší den: 29. 8.

Nejhorší den: 2. 9.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Většina nedorozumění a otevřených konfliktů najde kompromisní řešení. Patrně jste si na toto období připravili pomstu, ale nakonec jí neuplatníte a budete vděční za trochu partnerského klidu. S protějškem si sice do ouška stále nevrkáte, ale situace je mnohem příjemnější.

Nejlepší den: 3. 9.

Nejhorší den: 31. 8.

Zdroj: Youtube

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Pravděpodobně se začínáte pohybovat v neznámém prostředí nebo s novými lidmi, případně dostáváte neznámou složitější zakázku. Po finanční stránce procházíte velikou nejistotou. Vše nakonec dopadne dobře. Jen příjmy přicházejí trochu nepravidelně a ve větších nárazech.

Nejlepší den: 28. 8.

Nejhorší den: 30. 8.

Rak

22. 6. – 22. 7.

O úplňku v Rybách vás žádné zásadní změny nečekají. V oblasti práce by měla panovat pohoda bez jakýchkoliv výkyvů. Nepolevujte však v pracovním výkonu, i když vás k tomu teplíčko za okny bude nutit. Hvězdy diskrétně připomínají rčení: „Nejdřív práce, potom zábava“.

Nejlepší den: 1. 9.

Nejhorší den: 2. 9.

Lev

23. 7. – 22. 8.

V tomto období jste spokojeni s vývojem vašeho soukromí. Můžete zjistit, že jste se svým protějškem schopni mluvit o více tématech než doposud. Chcete-li však hledat nějaké významné odpovědi na otázky budoucnosti, pozor, abyste nepřeháněli a nepřestali vnímat realitu.

Nejlepší den: 30. 8.

Nejhorší den: 3. 9.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Jste schopní věnovat se práci od časných ranních hodin až pozdě do noci, nenechte se však odradit od tohoto zápřahu starostlivými rodiči nebo vyděšeným protějškem. Vaše aktivita vás rozhodně nevyčerpá, naopak práce vás nyní nabíjí a přináší vám příjemné uspokojení.

Nejlepší den: 31. 8.

Nejhorší den: 28. 8.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Budete se radovat z drobných úspor jako malé děti. Začínáte rozumět finančnictví, ale stále jste dost naivní. Raději každý krok projednejte s rodinou nebo finančním poradcem. V okamžiku, kdy se vám podaří nemíchat do finančnictví emoce, zvítězíte a začnete vydělávat.

Nejlepší den: 2. 9.

Nejhorší den: 1. 9.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Musíte-li řešit něco neodkladného na úřadech, připravte se na problémy, protože bude od ostatních pravděpodobně chybět lidský přístup. Vy si však zachováte cit pro určitý moment a budete nad věcí. Svět, kde vládnou pořadače a čísla, vás do stresu nepřivede, to je fajn!

Nejlepší den: 28. 8.

Nejhorší den: 29. 8.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Vaše dovolená je bohužel minulostí a přicházejí obyčejné dny plné shonu a stresu. Velké pracovní nasazení prověří nejenom vaše pracovní postavení, ale hlavně váš partnerský vztah. Naštěstí vám přeje Slunce, které minulý týden přešlo do Panny a podpoří vaše úsilí o soulad.

Nejlepší den: 1. 9.

Nejhorší den: 30. 8.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Tyto dny budou mít vliv na peníze a majetek sdílený s další osobou, bankou či institucí. Zde se uzavřou a dokončí fi nanční záležitosti. Úplněk v Rybách může přinést nepříjemné zprávy v souvislosti s penězi, ovšem vše se nakonec obrátí v dobré a nastanou pozitivní situace.

Nejlepší den: 3. 9.

Nejhorší den: 31. 8.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Vaše pevná vůle dokáže skutečně někdy zázraky, a když se do něčeho pořádně opřete, stojí to za to. V zaměstnání sklízíte obdiv pro své vyčerpávající výkony a málokdo s vámi teď stačí držet krok. Šetřete si příval energie pro své nejbližší, budou si vás chtít také užít.

Nejlepší den: 29. 8.

Nejhorší den: 30. 8.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Čtvrteční úplněk ve vašem znamení by měl ukončit nebo uzavřít záležitosti se vztahy, dohodami nebo písemnostmi. Jste odhodláni jít do přímého kontaktu s možnými protivníky a hvězdy garantují, že uspějete navíc zapůsobíte vynikajícími argumenty. Využijte toho naplno!

Nejlepší den: 31. 8.

Nejhorší den: 2. 9.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články