Beran

21. 3. – 20. 4.

Míváte tu a tam pocit, že vám okolí nerozumí a že vaše snaha není náležitě oceněna, teď ale nabudete opačného dojmu. Bude se vám dařit a hlavně v zaměstnání najdete spřízněné duše. Buďte velkorysí, a pokud uvidíte, že někdo z vašich kolegů nestíhá, nabídněte mu pomoc.

Nejlepší den: 30. 3.

Nejhorší den: 20. 4.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Růst kariéry mohou zbrzdit jedině vaše pochybnosti o vlastní osobě, budete-li si však více věřit, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Energie Slunce pro vás chystá významný posun a nedivte se, když v tomto období získáte například v práci mezi vedením věrné přátele.

Nejlepší den: 27. 3.

Nejhorší den: 31. 3.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Čekají vás mimořádné velikonoční zážitky a společenské kontakty, které budete zvládat s velkým šarmem. Máte schopnost okouzlovat, přičemž se mohou zrodit významné harmonické vazby. Mějte otevřenou mysl a věřte, že vás nové zkušenosti obohatí mnohem více, než by se zdálo.

Nejlepší den: 1. 4.

Nejhorší den: 28. 3.

Rak

22. 6. – 22. 7.

S blížícími se velikonočními svátky vám hvězdy posílají vítr do plachet. Vyzařujete pozitivní energii, a tak není divu, že jste ostatními vyhledáváni. Navíc odvádíte precizní práci, takže klienti žádají právě vaše služby. Připočítáte-li Merkurovu zodpovědnost za slovo, výsledkem je úspěch.

Nejlepší den: 28. 3.

Nejhorší den: 29. 3.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Máte velkou touhu se chovat podle vlastní chuti a dát průchod své expanzivnosti. Pozor však, aby se situace nevymkla a nesjeli jste do určité nezřízenosti, kvůli které můžete opomíjet domácí závazky. Naštěstí ale úplnou sebekontrolu neztratíte a věci dáte do pořádku.

Nejlepší den: 2. 4.

Nejhorší den: 1. 4.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Merkur bude až do 2. dubna ve znamení Berana. Ve svém rodinném hnízdě se bohužel příliš uvolněně cítit nebudete a čeká se od vás chlapácké chování i v případě, že jste žena. Příliš citových hovorů mezi vámi a příbuznými neproběhne. Vše se měří dle momentálního výkonu.

Nejlepší den: 29. 3.

Nejhorší den: 30. 3.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Vaše vstřícná a přátelská povaha má opět možnost se zaskvět v pravém světle. Pokud jste v nějakém partnerském sporu, dáte impulz a dojde k oboustrannému odpuštění. Nezapomínejte, že pokud máte s partnerem dobře vycházet, musíte si najít jeden na druhého dostatek času.

Nejlepší den: 31. 3.

Nejhorší den: 27. 3.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Nastává vhodné období pro urovnání starých rodinných sporů. Využijte dobré nálady svých blízkých, na kterých je znát, že se jim teď neobvykle daří v zaměstnání, a tudíž se jejich spokojenost může odrazit ve vztazích. S vaší intuicí určitě rozpoznáte ten správný moment.

Nejlepší den: 1. 4.

Nejhorší den: 29. 3.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Hýříte optimismem a nic vaši pohodovou náladu nezkazí. Se svým protějškem se sice můžete dostat do diskusí, kdy se objeví rozdíly v názorech, ale ihned je dokážete vyladit ke spokojenosti obou. Udělejte dobrý skutek a navštivte příbuzné, které jste teď zanedbávali

Nejlepší den: 28. 3.

Nejhorší den: 31. 3.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Známí vás v tomto období brzy označí za slabocha, který se schovává za ostatní. Necháte se totiž ve vleklém sporu se šéfem podporovat partnerem a taky kolegy a sami bohužel nehnete ani malíčkem. Zkuste mu ukázat, že nepotřebujete nikoho, abyste si stáli za svým!

Nejlepší den: 2. 4.

Nejhorší den: 27. 3.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Pokud jste dali nějaký slib svému protějšku, měli byste se jej snažit splnit. Když to neuděláte, mohlo by se stát, že budete terčem uštěpačných poznámek. Vaše zlatíčko by teď více ocenilo spolehlivost a kamarádskost než planá slova vyřčená ve slepé zamilovanosti.

Nejlepší den: 29. 3.

Nejhorší den: 30. 3.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Je možné, že se na vás v práci nakupí spousta neodkladných povinností, které budou vyžadovat maximum času. Díky nadhledu a organizačním schopnostem to pro vás ovšem nebude žádný problém, navíc ukážete, že jste mezi ostatními jednička, a získáte si rychle jejich úctu.

Nejlepší den: 27. 3.

Nejhorší den: 28. 3.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články