Beran

21. 3. – 20. 4.

Milí Berani, děláte dobře, pokud se snažíte utajit své myšlenkové pochody a spíše v tichosti pozorujete okolí. Vězte, že přijde správná chvíle, abyste se mohli projevit s patřičným efektem. V zaměstnání pracujete na plný plyn a máte mnohem příznivější čas pro úspěchy.

Nejlepší den: 7. 9.

Nejhorší den: 9. 9.

Býk

21. 4. – 21. 5.

V těchto dnech můžete zvýšeně cítit, že jste opačným pohlavím obdivováni, nezůstávejte imunní, máte skvělou příležitost prožívat silné vibrace lásky! Ve volných chvílích se také věnujte činnostem spojeným s estetikou, protože vám teď mohou přinést nebývalé uspokojení.

Nejlepší den: 5. 9.

Nejhorší den: 10. 9.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Začátkem školního roku se vaše pracovní morálka zlepšuje, buďte jen trpělivější v oblasti cílů a nic neodkládejte. Máte příležitost na plnění snů v kariéře a každý si cení, pokud nabídnete spolupráci. V oblasti lásky jste malinko smutní, nemáte k tomu ale reálný důvod.

Nejlepší den: 8. 9.

Nejhorší den: 6. 9.

Rak

22. 6. – 22. 7.

V práci buďte tvrdě racionální a zároveň se věnujte i činnostem, které souvisí s pomáháním druhým, hvězdy totiž nyní prověřují, do jaké míry jste schopni vyhýbat se závazkům. Co se týče lásky, bylo by vhodné, kdybyste přispěli k příjemné atmosféře zvýšenou romantikou.

Nejlepší den: 4. 9.

Nejhorší den: 5. 9.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Pokud se chcete prosadit v oblasti vzdělávání, je vám v tomto týdnu přáno samotným Jupiterem v Býku. Nebojte se pustit do studia, které vás už dlouho láká, a buďte si jisti, že vás rodina podpoří a bude i pyšná. Důležité je, abyste si vše zorganizovali a nepodlehli shonu.

Nejlepší den: 9. 9.

Nejhorší den: 8. 9.

Panna

23. 8. – 22. 9.

V lásce jste znuděni a je na vás poznat, že nejste zamilovaní, což je signálem pro mnohé rozchody. Toužíte po změnách a není vyloučeno, že začnete přemýšlet i o změně své image, takže kadeřnický salon a módní oblečení budou v popředí vašeho zájmu. Nebojte se experimentů.

Nejlepší den: 6. 9.

Nejhorší den: 9. 9.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

V tomto týdnu jste obdařeni silnou aktivitou a v zaměstnání víte o každém detailu. Věnujte se také otázkám rodiny a ve zvýšené míře si povídejte s nejbližšími, možná zjistíte, že jim můžete být hodně nápomocni. Pokud máte potíže ve vztahu, snažte se je řešit ve dvou.

Nejlepší den: 5. 9.

Nejhorší den: 7. 9.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Pokuste se věnovat pracovní profesi na plný výkon a ani v podnikání teď neslevujte. Uran v trigonu s Plutem nepřeje setkání s přáteli, tak se spíše zkuste věnovat své milované rodině. V lásce byste neměli zavdávat důvod pro hádky, nemuselo by se vám to vyplatit.

Nejlepší den: 8. 9.

Nejhorší den: 4. 9.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Máte těžké období na psychiku. Potřebujete slyšet názory přátel na vaše pracovní výsledky a máte nutkání se někomu svěřit se svými vnitřními pocity. Pokud se chcete dopracovat k větší duševní harmonii, udělejte vše, co jste komu slíbili, výsledek bude pro vás blahodárný.

Nejlepší den: 9. 9.

Nejhorší den: 10. 9.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Jste více komunikativní a chcete mluvit především o hezkých vztazích, což se však nemusí setkat s odezvou. Namísto toho může přijít situace, kdy budete řešit komplikaci se sousedy a nevyhnete se nepříjemnému rozhovoru. Nenechte se tím odradit a zachovejte optimismus!

Nejlepší den: 7. 9.

Nejhorší den: 6. 9.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Začátek školního roku je pro vás vhodná doba pro rozvíjení vztahů ve svém okolí, ale nepouštějte se do hlubokých debat. Jste spokojeni sami se sebou, ale pozor, abyste se v rodině nechovali příliš razantně a nedráždili nejbližší. Je také čas pro posezení se zajímavými lidmi.

Nejlepší den: 4. 9.

Nejhorší den: 5. 9.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Zdokonalujte své řečnické schopnosti, za poslední týdny jste se zlepšili ve svém oboru a nasbírali mnoho znalostí, které je potřeba prodat. Odložte nyní vrozenou vlastnost – opatrnost. Uvědomte si, jaké máte vědomosti oproti svým konkurentům, a nebojte se ani investovat.

Nejlepší den: 8. 9.

Nejhorší den: 10. 9.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články