Beran

21. 3. – 20. 4.

V tomto týdnu pro vás bude hodně znamenat láska, proto nic nenechávejte náhodě a jednejte. Může přijít také zamilování na první pohled a vy uvěříte v přirozenou přitažlivost. Vypravte se na cesty, určitě si užijete spoustu nevšedních zážitků a příjemných dobrodružství.

Nejlepší den: 12. 9.

Nejhorší den: 13. 9.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Vlivem novoluní v Panně buďte více ostražití a rozmyslete si, komu se v těchto dnech svěříte. Přílišná otevřenost vám může uškodit ve chvíli, kdy to budete čekat nejméně. Nenechte se ovládnout mamonem, rozum vám sám napoví, že nabízející se investice nejsou perspektivní.

Nejlepší den: 15. 9.

Nejhorší den: 11. 9.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Týden začnete v dobré kondici a své okolí překvapíte odvážnými plány. I když je zvykem, že většinou všechno opatrně zvažujete, budou nyní vaši nadřízení udiveni rozhodností a vaší vnitřní tvrdostí. Nad všemi domácími problémy si zachovejte nadhled, nic tím nepokazíte.

Nejlepší den: 14. 9.

Nejhorší den: 17. 9.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Před vámi jsou zajímavá setkání a mnoho příjemné komunikace. Máte tendence se dostat do kolektivu lidí, kteří vám rozumějí a sdílejí s vámi stejné pracovní názory. V lásce se vám bude také dařit – nechte se od svého partnera provádět zákoutími jeho duše, mile vás překvapí.

Nejlepší den: 13. 9.

Nejhorší den: 16. 9.

Lev

23. 7. – 22. 8.

V partnerském vztahu můžete narazit vlivem retrográdního Saturnu i Uranu na nepochopení a obavy. Budete se cítit hodně zatíženi, ale díky Venuši ve Lvu se vše vrátí do pořádku. Dostanete možnost prozkoumat a zanalyzovat, jaký vlastně váš protějšek ve skutečnosti je

Nejlepší den: 16. 9.

Nejhorší den: 15. 9.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Novoluní v Panně přeje především situaci v zaměstnání, a to nejen po stránce profesní, ale i v oblasti vzájemných vztahů. Můžete navázat nová perspektivní přátelství, která budou mít trvalý charakter. Pokud plánujete investice, nastává příhodná doba, jen směle do toho.

Nejlepší den: 11. 9.

Nejhorší den: 12. 9.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Máte skvělou příležitost dát do pořádku vše, co zatím čekalo. Pokud máte početnější rodinu, uvidíte, co všechno může vytvořit správná organizace. Můžete si dovolit investovat větší sumy do zvelebování domácího prostředí nebo oprav domu, není nic, co byste nezvládli.

Nejlepší den: 17. 9.

Nejhorší den: 13. 9.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Všední povinnosti splňte co nejdřív, ať si můžete užít trochu romantiky. Rozhodně vás v těchto dnech nebude bavit zůstat sedět doma, a tak vyrazíte mezi lidi. Novoluní v Panně vám přihraje do cesty člověka, který vám v minulosti pomohl, a budete mít možnost mu to oplatit.

Nejlepší den: 15. 9.

Nejhorší den: 14. 9.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Nic nebude tak horké, jak to bude na první pohled vypadat. Chce to klid, brzy se vám vylepší nálada i sebevědomí. Mars ve Vahách vám přihraje více možností k výdělku, což způsobí nový přísun energie. O víkendu si zarelaxujte v solné jeskyni, pozvání ocení i vaši přátelé.

Nejlepší den: 12. 9.

Nejhorší den: 17. 9.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Touha po milostných zážitcích způsobí, že budete potřebovat někoho, kdo bude naladěn stejně vášnivě. Pozor však na neznámého člověka, který se bude snažit vetřít do vaší přízně. Můžete ho potkat mezi lidmi, kde se ale jinak dobře pobavíte a dozvíte se zajímavé novinky.

Nejlepší den: 14. 9.

Nejhorší den: 11. 9.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Budete soutěživí a do nových úkolů se vrhnete bez ohledu na rizika, bylo by však vhodnější více obezřetnosti. Pokud bude touha po úspěchu natolik velká, že se přestanete ohlížet na lidi ve svém okolí, raději přibrzděte. Právě oni vám totiž mohou s vaší kariérou pomoci.

Nejlepší den: 13. 9.

Nejhorší den: 12. 9.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Vaše mysl jiskří živou fantazií a představami o tom, jak by se dal hezky strávit volný čas. Dáte přednost romantice a páteční novoluní váš záměr posílí na maximum. Máte obrovské šance na úspěch tam, kde zapůsobí váš vzhled a příjemné vystupování. Tak na nic nečekejte

Nejlepší den: 16. 9.

Nejhorší den: 14. 9.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články