Beran

21. 3. – 20. 4.

S novoluním ve Lvu přichází ideální čas pro ambiciózní Berany. Pokud se chcete podívat do zahraničí, své rozhodnutí neodkládejte. Věnujte se práci, která je flexibilní a kde své výsledky můžete prostě jen odeslat elektronicky. Na obzoru je i možnost lákavé nabídky.

Nejlepší den: 15. 8.

Nejhorší den: 20. 8.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Těšte se na romantické souznění se svým partnerem, vaše vzájemná fyzická alchymie opět přichází ke slovu. Toužíte jeden po druhém a hodláte si užít kouzelné chvilky v soukromí. Vaše zlatíčko přijde také se zajímavým nápadem, jak by se dal sladce prožít konec prázdnin.

Nejlepší den: 17. 8.

Nejhorší den: 18. 8.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Přestanete se na sebe s kolegou mračit a konečně se sblížíte, což bude přínosné pro oba dva. Společné zájmy vás přivedou k výbornému nápadu, do jehož realizace se hned pustíte. Že by šlo o společné podnikání? Zkuste vše dobře promyslet a zapracovat na tomto projektu!

Nejlepší den: 14. 8.

Nejhorší den: 19. 8.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Neptun v opozici Slunce ovlivní, spíše negativním směrem, veškeré dohody a komunikaci. Planetární vibrace doporučují vyčkat do období, kdy se Neptun zklidní, takže trpělivost je teď cennou vlastností! V partnerství cítíte blok a podivné prázdno, nejde však o nic vážného.

Nejlepší den: 18. 8.

Nejhorší den: 16. 8.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Objevili jste u sebe schopnost rychle se učit, domluvit se a veřejně vystupovat. Máte také posílené sebevědomí, ale pozor na rozbor povahy partnera, zde může být tenký led. Nikoho raději nekomentujte a nehodnoťte, i kdybyste byli přesvědčeni, že je vaše kritika namístě.

Nejlepší den: 19. 8.

Nejhorší den: 17. 8.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Vlivem středečního novoluní ve Lvu toužíte znovu oživit smyslné milostné prožitky se svým protějškem, ten to však nemusí hned zaznamenat. Nebojte se mu říct, že jste po jeho boku rádi, a ukažte, jak hluboký je váš cit k němu. Odezva tím pak bude více než rychlá!

Nejlepší den: 17. 8.

Nejhorší den: 14. 8.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Cítíte zvýšený příliv energie a akceschopnosti, a díky vlivu novoluní jste v těchto dnech schopni prosadit jakoukoliv smělou myšlenku. Máte velké tendence k postupu, ale také počítejte s tím, že se nevyhnete závistivcům. Mějte oči na stopkách a nevěřte úplně každému.

Nejlepší den: 16. 8.

Nejhorší den: 15. 8.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Venuše ve znamení Lva přeje zejména ve vztazích všem vodním znamením. Mezi ně patříte, a tak se můžete radovat z častějších návštěv mezi vámi a vašimi blízkými. Oživí se vazby k dětem, ale hlavně se vyzdvihne nepodmíněná láska. Nyní jste přijímáni za svou laskavost.

Nejlepší den: 20. 8.

Nejhorší den: 18. 8.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

V tomto období bude lepší, pokud se pokusíte věnovat činnostem, které jsou spojeny s cestováním, reklamou, novinařinou, psaním nejrůznějších textů, výukou a informatikou. Jestliže máte možnost se vzdělávat více ve svém oboru, udělejte to a učte se pilně jako školák.

Nejlepší den: 15. 8.

Nejhorší den: 19. 8.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Vy, kteří obchodujete či máte ve své profesi pozici nadřízeného, získáte v tomto období patřičný obdiv. Zákazníci a kolegové s vámi projeví svou spokojenost, což vám přinese novou motivaci a elán. Vaše laskavé chování a ochota pomoci budou korunovány hřejivou odměnou.

Nejlepší den: 20. 8.

Nejhorší den: 16. 8.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Potřebujete řešit a konzultovat problémy ve dvou, poněvadž chcete více názorů pro jasnější obrázek o sobě i členech rodiny. Svěřte se se svými problémy a uvidíte, jak se vám uleví. Také vám velmi prospěje, když se teď budete setkávat s nadprůměrně inteligentními lidmi.

Nejlepší den: 14. 8.

Nejhorší den: 15. 8.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Podaří se vám stopnout své rozdávání energie na nesprávná místa a tím se zastaví úniky drahocenných financí. Od 16. srpna byste měli stoupat do plusu a začít opravdu vydělávat. Příjmy přijdou od lidí, kteří jsou vzdělaní a velmi dobře znalí moderních technologií.

Nejlepší den: 18. 8.

Nejhorší den: 17. 8.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články