Beran

21. 3. – 20. 4.

Slunce se nám v sobotu přesune do znamení Ryb. Dny jsou ale stále ještě chladné, brzo je tma a vás začne sžírat nuda a šeď. I váš partnerský vztah nějak skomírá, proto budete přemýšlet nad tím, jak jej oživit. Co třeba romantickou vyjížďkou nebo wellness víkendem?

Nejlepší den: 18. 2.

Nejhorší den: 15. 2.

Býk

21. 4. – 21. 5.

Na valentýnský večírek k sobě pozvete pár přátel, kteří se ale vzájemně moc neznají. O to víc budete zírat, když se z jedněch takových nových známých velice rychle stanou milenci. Přejete jim to, protože víte, že si oba prošli těžkým vztahem, a tentokrát by to mohlo vyjít.

Nejlepší den: 13. 2

Nejhorší den: 19. 2.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Ne nadarmo se tolik snažíte uspět v zaměstnání. Vedení si toho všimne a vás čeká opravdu velice příjemná odměna. Kromě peněz se totiž můžete těšit i na nějaký významnější post, po kterém už dlouhou dobu ve firmě prahnete. Vaše sny se tak v únoru stanou skutečností!

Nejlepší den: 16. 2.

Nejhorší den: 14. 2.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Děláte, co můžete, a stejně to rodině není vhod. Stále posloucháte výčitky, že se svými blízkými netrávíte dost času. Možná byste měli přiškrtit tok financí do rodinného rozpočtu a rodina by tak určitě pochopila, že peníze nepadají z nebe a že všechny finance jsou zde díky vám

Nejlepší den: 14. 2.

Nejhorší den: 18. 2.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Naprosto odlišná mentalita jistého cizince vás neskutečně dojme. Zapůsobí na vaše laskavé srdce tak, že budete usilovat o jeho přátelství. Vznikne pevný vztah na celý váš život, který vám odsouhlasí i Slunce, které se v sobotu přesune do znamení Ryb a upevní vaše základy

Nejlepší den: 17. 2.

Nejhorší den: 16. 2.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Venuše v Rybách přináší komplikované rodinné problémy a vás i vašeho partnera to spojí ještě o něco více. Užijete si vrchovatou měrou projevů jeho lásky a zjistíte, že vám to spolu klape i v krizových dobách. Co víc si přát než mít oporu v člověku, kterého milujete.

Nejlepší den: 15. 2.

Nejhorší den: 13. 2.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Na vlastní oči se přesvědčíte, že váš protějšek je věrný i v situacích, kdy jiní selhávají. Měli byste si toho vážit, protože sami dobře víte, že se někdy nechováte zrovna ukázkově. Vaše flirtování vám bylo už jednou odpuštěno, tak partnerovi vymyslete krásného Valentýna!

Nejlepší den: 16. 2.

Nejhorší den: 14. 2.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Nikdy byste se neodvážili přímo zeptat objektu své milostné touhy, jak si u něj vlastně stojíte. Čirou náhodou však velmi brzy zjistíte, že vaše city jsou mnohonásobně opětovány. Venuše v Rybách vás obdarovává větším sexappealem a přináší odvahu do různé komunikace.

Nejlepší den: 18. 2.

Nejhorší den: 17. 2.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Už od začátku únoru přemýšlíte o tom, jak by bylo možné ušetřit na výdajích spojených s domácností. Máte obvykle skvělé nápady a jistě vás i nyní napadne, jak zrealizovat úsporná opatření, aniž by vaši nejdražší strádali. Zapojte do úvah svou pověstnou kreativitu!

Nejlepší den: 19. 2.

Nejhorší den: 18. 2.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Začátkem týdne vás čekají poměrně krušné chvilky, protože budete muset sklonit hlavu a přiznat svou chybu. Je zhola nesmyslné snažit se někomu lhát, protože to na vás stejně každý okamžitě pozná. Koncem týdne už budete sršet vtipem a dobrá nálada vás jen tak neopustí.

Nejlepší den: 14. 2.

Nejhorší den: 15. 2.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Tento týden dostanete možnost, abyste byli ve vašem zaměstnání u něčeho, o čem se bude ještě hodně dlouho mluvit. Bude to vyžadovat spoustu vašeho času a vy nevíte, zda o něj můžete připravit svou milovanou rodinu. Využijte proto těchto dní a promluvte si s nimi o tom.

Nejlepší den: 13. 2.

Nejhorší den: 16. 2.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Dostanete pořádný impulz k tomu, abyste změnili životní styl. Však už také bylo na čase, a navíc zjistíte, že to bude efektivní. Brzy na druhé začnete působit přitažlivě a ani vy nedokážete poručit svým citům. O Valentýnu se necháte strhnout k jednomu nevratnému kroku.

Související články

Nejlepší den: 17. 2.

Nejhorší den: 19. 2.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe