Beran

21. 3. – 20. 4.

Nenechte se rozhodit drobnými komplikacemi a zapomeňte chvíli na perfekcionismus. Pokud se cítíte nejistí ve svém partnerském vztahu, vyzvěte svůj protějšek k otevřenému rozhovoru. Určitě se přesvědčíte, že své lásce můžete plně důvěřovat a oddávat se jí bez zábran.

Nejlepší den: 23. 2.

Nejhorší den: 20. 2.

Býk

21. 4. – 21. 5.

V týdnu, který klepe na dveře, se vyvarujte hlubších debat se všemi, kteří jsou známí svou tvrdohlavostí. Hned pondělní novoluní se na vás nebude tvářit moc přívětivě a mohla by se rozpoutat bouře emocí s nežádoucí reakcí. Chce to klid a počkat si na příhodnější období!

Nejlepší den: 26. 2

Nejhorší den: 21. 2.

Blíženci

22. 5. – 21. 6.

Nastává novoluní a s ním i vhodný čas pro praktické záležitosti. Snažte se udělat si pořádek v papírech i věcech a všeho nepotřebného se zbavte. Neztrácejte přehled o situaci a dodejte motivaci těm, kdo si neplní své povinnosti. Zjistíte, že máte talent inspirovat své okolí.

Nejlepší den: 22. 2.

Nejhorší den: 24. 2.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Jsou před vámi dny, v nichž se vám vyplatí vynaložit zvýšenou aktivitu v partnerském vztahu. Máte nejvyšší čas něco udělat se svými závazky a také zrealizovat staré sliby. Váš protějšek uvítá každičké vstřícné gesto, hlavně nenechávejte všechno na poslední chvíli

Nejlepší den: 24. 2.

Nejhorší den: 25. 2.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Můžete se cítit unavení a přepracovaní, ale brzy se situace uklidní. Dejte si pozor ve finančních záležitostech, abyste snadno nenaletěli šikovnému dealerovi, který se objeví ve vašem okolí. Užitečnou oporou vám v těchto dnech může být někdo z vašich dobrých přátel.

Nejlepší den: 21. 2.

Nejhorší den: 22. 2.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Pondělní novoluní v Rybách vám dává šanci zbavit se dlouhodobého zlozvyku, chce to jen špetku snahy. Zjistíte, že to, co se zdálo v minulých týdnech nemožné, přijde teď jakoby samo. Ve finanční oblasti ale buďte opatrnější, každou korunu obraťte dvakrát, než ji utratíte!

Nejlepší den: 25. 2.

Nejhorší den: 23. 2.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Jupiter v Beranu vás obdařil rozpínavostí a expanzí, využijte těchto dnů k tomu, abyste se zviditelnili. Pokuste se prosadit své dlouhodobé plány, všechno si dobře zorganizujte a nic nenechávejte náhodě. I když toho na vás bude moc, nepodléhejte stresu – vše zvládnete.

Nejlepší den: 22. 2.

Nejhorší den: 26. 2.

Štír

24. 10. – 22. 11.

Zjistíte, že všechny společenské akce se nedají stihnout, proto si stanovíte, kde musíte být a kde vás mohou postrádat. Pocítíte touhu po větším klidu a odpočinku, což už je každopádně zapotřebí. Myslete více na sebe a hned, jak to půjde, relaxujte tichou meditací.

Nejlepší den: 20. 2.

Nejhorší den: 21. 2.

Střelec

23. 11. – 21. 12.

Při jednání se svými blízkými zachovejte zdvořilý tón, ale neslibujte nic, co nemůžete splnit. Když přidáte milý úsměv, bude pro vás hračka se dohodnout se svým zlatíčkem úplně o všem. Koncem týdne vám může udělat radost milá návštěva a nabijete se příjemnou atmosférou.

Nejlepší den: 23. 2.

Nejhorší den: 24. 2.

Kozoroh

22. 12. – 20. 1.

Vaše představy nebudou možná odpovídat skutečnosti, ale díky optimismu a veselé náladě si dokážete připravit výjimečné chvíle. Pokud se necháte řídit svými instinkty, můžete narazit na neocenitelného rádce. Pro nezadané se rýsuje možnost seznámení a milostného jiskření.

Nejlepší den: 26. 2.

Nejhorší den: 20. 2.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Nespoléhejte, že vám život sám od sebe splní vaše přání, ne všechno se musí vydařit. Zvláště v nadcházejícím období je potřeba vašeho vlastního úsilí, abyste se mohli radovat z úspěchu. Přiložená ruka k dílu bude daleko prospěšnější než oddávání se příjemnému pohodlí.

Nejlepší den: 24. 2.

Nejhorší den: 22. 2.

Ryby

21. 2. – 20. 3.

Venuše přecházející do znamení Berana drží všechno pevně v rukou a věci se začnou skvěle vyvíjet. Čeká na vás spousta příležitostí, jak přesvědčit o svých kvalitách, dejte si však pozor na falešné přátele. Budete muset důvěřovat, ale zároveň prověřovat. Mějte oči otevřené!

Nejlepší den: 20. 2.

Nejhorší den: 25. 2.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe