Ohnivá znamení

Ať už jsou ohnivá znamení (Beran, Lev a Střelec) na správné, či špatné straně zákona, milují záři reflektorů. Nezřídka se připletou k něčemu významnému.

Beran (21. března – 19. dubna)

Beran, první znamení zvěrokruhu, je odvážným a charismatickým vůdcem. S ohněm v těle však mají Berani také tendenci být impulzivní. Tito lidé mohou být vášniví, ale také nebojácní a dobrodružní. To z nich dělá oblíbené kandidáty na nájemné zločince.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev je znamení, které na sebe strhává pozornost a je ochotné se zapojit do čehokoli. Pokud má ovšem potřebné publikum. Lev se rád sveze na vlně slávy. Člověk narozený v tomto znamení tedy může být ochoten spáchat přestupek či trestný čin, jen aby získal status celebrity. Pravděpodobně by však nešlo o násilí, protože to tito lidé nemají v povaze.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelec má v sobě podle hvězd silnější kriminální prvky než kterékoliv jiné znamení. Nejčastěji se Střelci dopouštějí krádeží nebo loupeží. Podle jednoho článku v deníku The Sun byla také provedena studie, která ukázala, že lidé narození v tomto znamení jsou druhým nejpravděpodobnějším znamením zvěrokruhu, které se stane sériovým vrahem.

Zdroj: Youtube

Vzdušná znamení

Přes všechny své skvělé vlastnosti mají vzdušná znamení (Blíženci, Váhy a Vodnář) záludnou pověst. Asi vás proto nepřekvapí, že jejich silnou stránkou jsou nepoctivé zločiny.

Blíženci (21. května – 21. června)

Blíženci jsou známí svou chameleonskou povahou, mohou být tudíž mistry podvodu. Ze všech zločinů se nejčastěji zapletou do něčeho nekalého. Mezi nejpravděpodobnější trestné činy, kterých se Blíženci dopustí, patří fikané krádeže a lstivé podvody. Stejně jako Lvi se pravděpodobně nezapletou do ničeho násilného.

Váhy (23. září – 23. října)

Podle deníku The Sun mají Váhy častěji než jiná znamení záznam v trestním rejstříku. Mají pověst lidí, kteří se zapletou do korupce. Jen u ní to však nekončí. Lidé narození ve znamení Vah se také častěji než jiná znamení zabývají drogovou trestnou činností.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři jsou znamením, které se nejčastěji dopouští zločinu z pomsty. Obvykle se však nepouštějí do násilí, ale používají taktiku manipulace, aby své nepřátele přetlačili. Kromě toho, že Vodnáři čas od času podvádějí lidi, se také rádi věnují intelektuálně podnětným zločinům, jako je například hackerství.

Související články

Vodní znamení

Vodní znamení (Rak, Štír a Ryby) mají pověst přecitlivělých lidí, kteří se nejčastěji dopouštějí zločinů vyvolaných vztekem nebo vášní.

Rak (22. června – 22. července)

Podle některých zdrojů jsou Raci nejnebezpečnějšími zločinci zvěrokruhu. Mají sklony k násilí a jsou nejčastěji zatýkáni. A přestože má toto znamení špatnou pověst, výzkumy naznačují, že jen velmi málo sériových vrahů se narodilo ve znamení Raka.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Štíři, kteří jsou proslulí svou výjimečnou vznětlivostí a podrážděností, se častěji než jiná znamení dopouštějí zločinů z vášně. Stejně jako jejich kolega ve vodním znamení Raka má i Štír sklony k násilným činům, které mohou hraničit až se sadismem.

Ryby (19. února – 20. března)

I Ryby mají pověst ohnivého temperamentu, který se někdy vymkne kontrole. Jejich silnou stránkou je spontánní a bezohledné jednání. Výzkumy proto naznačují, že Ryby jsou jedním z nejpravděpodobnějších znamení, které se může stát sériovým vrahem.

Související články

Zemská znamení

A konečně zemská znamení (Býk, Panna a Kozoroh). Tato znamení, snad s výjimkou Býka, tíhnou k pečlivěji naplánovaným, nebo dokonce organizovaným zločinům.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býk je považován za nejvíce nevyzpytatelné znamení. Je nekonečně temperamentní a mnozí ho považují za jedno z nejnebezpečnějších znamení zvěrokruhu. Zdroje naznačují, že pokud se Býci zapletou do zločinu, je pravděpodobnější, že budou jednat sami než v rámci skupiny.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou známé svou působivou přísností a smyslem pro detail, což z nich dělá chytré a organizované zločince. Nejedná se o průměrné oportunisty. Panny nikdy nebyly středem pozornosti, a proto se pravděpodobně nezapletou do žádného závažného zločinu. Jejich silnou stránkou jsou spíše vloupání nebo počítačová kriminalita.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou velmi organizovaní a pečliví. Mají vždy všechno pod kontrolou, což jim umožňuje všestrannost při páchání trestné činnosti. Kozorozi se častěji než jiná znamení zapojují do organizovaného zločinu, ale neradi si špiní ruce.

Zdroje: vlasta.cz britannica.com thesun.co.uk

Související články