Pondělí 23. 10.

Měsíc dorůstá ve Vodnáři. Pociťujete napětí a tíhu v nohách, únavu či bolest v lýtkách? Na tento problém je vhodná nejen pořádná masáž, ale i konzumace hořčíku.

Zdroj: Youtube

Úterý 24. 10.

Luna se přesouvá do Ryb v 10.33. Možná vás trápí křeče v lýtkách, potom je vhodné doplnit hořčík a provést masáž. Sprchujte nohy střídavě teplou a studenou vodou.

Středa 25. 10.

Měsíc se nachází v Rybách. Vhodná je reflexní masáž nohou, protože na ploskách jsou body, které mají vliv na vnitřní orgány. Vhodná je i bylinková koupel.

Čtvrtek 26. 10.

Luna se přesouvá do Berana ve 12.02. Snažte se vyhýbat stresu, negativním okolnostem i lidem. Navozujte si radost a pohodu. Dopřejte si masáž nohou a rukou.

Pátek 27. 10.

Měsíc dorůstá v Beranu. Dopřejte si peeling a nechte si ošetřit akné. Zvolte kosmetičku, která je šikovná a dokáže vám i poradit, jak se máte dále starat o pleť.

Sobota 28. 10.

Úplněk dnes nastane ve 22.24 a Luna se přesune do Býka ve 13.44. Dnes zkuste meditovat, vypnout mysl a dýchat zhluboka – myslete při tom na dýchání a pozorujte u toho svoje pocity. Milujte sami sebe i druhé a všechno, co vás obklopuje. Je možné, že dnes vás potrápí změny nálad, budete podráždění, dokonce s náběhem na depresi. Ale nebojte se, zlepší se to!

Neděle 29. 10.

Měsíc ubývá v Býku. Měli byste se více otužovat a chodit na procházky na čerstvém vzduchu, udělá vám to moc dobře. Naučte se správně a hlavně vědomě dýchat.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články