Většina z nás má své opilecké alter ego, které se může měnit v závislosti na vybraném nápoji a situaci. Ale jak to souvisí s astrologií? Pokud se alespoň trochu vyznáte ve zvěrokruhu, víte, že osobnostní rysy spojené s jednotlivými znameními jsou až děsivě přesné. A stejné ukazatele lze použít k předpovědi účinků alkoholu na vaši náladu a chování. Chcete-li vědět, co máme na mysli, zjistěte, jaký typ opilce jste na základě svého hvězdného znamení.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Tento inteligentní inovátor má vždy originální téma k hovoru. Je zvědavý a rád zkouší nové věci, tedy i drinky a nápoje.

Opilý diskutér

Vodnáři bývají zábavní opilci. Jsou plní energie, rádi tančí a baví se s lidmi. Také vymýšlejí nové kreativní hry. Na vašem večírku proto nesmějí chybět. Jsou to však lidé, kteří mají pocit, že jejich nápady změní svět, to znamená, že se v opilosti mohou pouštět do debat, ve kterých vám velmi detailně vysvětlí svou vizi a pravdu.

Zdroj: Youtube

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby jsou jsou jemnými snílky zvěrokruhu. Jejich živá představivost jim v hlavě v opilosti vymýšlí falešné příběhy a scénáře. Nehádejte se s nimi o jejich snu, nebo se rozčílí.

Zmatený opilec

Ryby žijí ve světě snů, což se konzumací alkoholu ještě umocní. Nejčastěji je najdete utábořené v klidnějším koutě večírku, jak se zapojují do hlubokých smysluplných rozhovorů o vesmíru.

Beran (21. března – 19. dubna)

Jako první znamení zvěrokruhu mají Berani přirozené sklony k vedení. Jsou odhodlaní, cílevědomí a rádi udělají první krok. V alkoholovém opojení tyto vlastnosti přinášejí zajímavé výsledky.

Vůdčí opilec

Beran je často tím, kdo zapaluje oheň a bouchá lahve. Kupuje panáky pro všechny na baru nebo přemlouvá kamaráda, aby pokračoval v tahu do noci. Beran se nevzdává a užívá si společnost, dokud večírek neskončí (nebo dokud neomdlí…). Své opojení bude pravděpodobně vyjadřovat předváděním své síly, třeba formou soutěže v klikování nebo jiným hrdinským fyzickým výkonem. Lidé narození ve znamení Berana však hůře prožívají kocovinu.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci si cení vyrovnanosti, estetiky a smyslnosti. Nečekejte od nich nedbalé opilství. Jsou velmi citliví na své smysly a přesně vědí, co chtějí pít.

Skrytý opilec

Znáte to, kamarád, který sedí v rohu a nenuceně popíjí, zatímco ostatní se baví, ale když vstane a potácí se, je jasné, že je stejně opilý jako ostatní. Prostě to jen dobře skrývá. Dokud ovšem neleží na zemi… Ano, to je Býk.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci jsou známí svou upovídaností a společenským chováním. A jejich touha po kontaktu a sdílení informací je v opojení ještě silnější. Takže si představte, co se asi tak stane po několika sklenkách vína.

Nerozvážný opilec

Čím víc hladinka alkoholu u Blíženců stoupá, tím víc ztrácejí zábrany. Mohou chodit a vyprávět cizím lidem svůj životní příběh, prozradit nějaký žhavý drb, který zaslechli, nebo vyjádřit názor, který by si jinak nechali pro sebe. A to je může dostat do potíží. Naštěstí se z nich další den dokážou vymluvit.

Rak (21. června – 22. července)

Raci se neustále vyvíjejí a mění. To znamená, že obvykle nezůstávají u jednoho druhu nápoje, protože jejich chuťové preference se v průběhu večera mění. To vede samozřejmě k nejhorším kocovinám.

Emocionální opilec

Rak má tvrdý zevnějšek, který chrání jeho zranitelné jádro. Když se napije, krunýř dočasně opadne a otevřou se jeho stavidla. V opilosti tak Rak často pláče nebo říká svým přátelům, jak moc je miluje. Nezapomeňte však, že tato citová otevřenost je pouze dočasná, a další den tak bude Rak pravděpodobně předstírat, že se to nikdy nestalo.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou rádi středem pozornosti. Jsou také soutěživí, což může být při pití alkoholu trochu nebezpečné. Mohou mít tendenci iniciovat pijácké hry, aby ukázali, že umějí vypít víc než ostatní (a často se mýlí).

Hvězdný opilec

A se svým vystupováním dokážou Lvi v opojení zajít ještě dál. Když jim sebevědomí dodá pár skleniček, stanou se skutečnými pány tvorstva. Nebojí se zúčastnit karaoke, tančit na stole, nebo se dokonce pustit do nesmyslné hádky.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny mají pověst disciplinovaných, organizovaných a analytických osobností. Neopíjejí se příliš často, protože je to vyvádí z jejich komfortní zóny. Když už k tomu ale dojde, stojí to za to.

Drzý opilec

Panny jsou perfekcionisté s neuvěřitelně vysokými nároky na sebe sama. Jejich analytická povaha znamená, že si přirozeně všímají chování druhých a hodnotí ho. V opilosti se obvykle projeví jejich drzá stránka a rozhodnou se vám říct, co si o vás opravdu myslí. Mějte se na pozoru a neberte si to osobně, většinou říznou do živého.

Váhy (23. září – 21. října)

Váhy jsou extrovertní, přátelské a beznadějné romantičky. Vládne jim planeta Venuše a potrpí si na detail. To znamená, že často vybírají luxusní bary a objednávají si dekadentní drinky.

Zamilovaný opilec

Váhy se po pár skleničkách mění v melancholické a zamilované bytosti. Budou vám vyprávět, jak vás zbožňují, jací jste dobří přátelé a jak jsou zamilovaní do baristky v místní kavárně.

Štír (22. října – 21. listopadu)

Povaha Štíra je spojená s touhou, ale také se zákeřností. Nikdy nevíte, co si osoba narozená v tomto znamení myslí. Štír totiž opravdu rád pije. Hodně a často.
Charakteristická je pro něj síla a energie – zajímavá kombinace pro večerní zábavu, co říkáte?

Svůdný opilec

Někdy se v opilosti může přestat ovládat, jindy se nechá rozptýlit krásnou tvářičkou svého nového objektu. Tak či tak bude Štír pravděpodobně tím přítelem, který zmizí, jakmile za ním dorazíte do baru.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou přirozeně veselí a dobrodružní, ale zároveň schopní hlubokých myšlenek a zajímavé konverzace. Jsou zkrátka ideálními společníky na večírek.

Hledač dobrodružství

Střelci se rádi vydávají na průzkum. Jsou velmi spontánní a rádi se nechávají překvapit, kam je noc zavede. To může být daleko od jejich přátel, kteří se pak do rána strachují, zda jsou v pořádku. Lidé narození ve znamení Střelce se nebojí udělat si legraci sami ze sebe, i kdyby měli předvést sólové tango s růží mezi zuby.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi jsou pracovití lidé, kteří se zaměřují na kariéru a u druhých si cení profesionality a slušnosti. Neradi riskují, takže když už se napijí, znají své hranice a málokdy to přeženou.

Hrubý opilec

Kozorozi nemusejí být nutně ti nejempatičtější lidé. Pokud to trochu přeženou s pitím, mohou neúmyslně říkat velmi upřímné věci, které druhé zraňují. Neuvědomují si, jaké má jejich neotesané chování dopad.

Zdroj: vlasta.cz cultureastrology.com starsinsider.com

Související články