Podle autorky knihy Velká kniha numerologie Edithy Wüstové je jméno totiž důležité proto, abyste ve zvířeti probudili jeho potenciál a účelně ho prosadili. K tomu vám pomůže numerologie. Číslo jména zvířete by mělo harmonizovat s jeho datem narození, pokud ho tedy víte. Jak na to? Vypočítejte ho podle následující tabulky. Vaše kočka se jmenuje například MESSI. Její číslo je: M=4, E= 5, S=1, S=1, I=9. Všechna čísla sečtete: 4+5+1+1+9=20=2+0=2. Číslo téhle kočičky je 2.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

S

T

U

V

W

X

Y

Z

Číslo jména zvířete 1

Je to číslo nezávislých zvířat. Pokud má váš mazlíček jméno s číslem 1, očekávejte, že bude nezávislejší a možná tak trochu samotář. Je víc než pravděpodobné, že bude asi paličák. Musíte mu dát vědět, kdo tady velí. Z jedniček bývají skvělí záchranářští, hlídací nebo strážní psi. Pokud si tedy vybíráte zvíře, které je přirozeně paličaté (třeba jezevčík), možná stojí za to, aby jeho jméno neneslo vibraci jedničky.

Číslo jména zvířete 2

Dvojka se hodí hlavně pro kočky a psy. Dvojky jsou mazlíčci, kteří budou nejšťastnější na vašem klíně. Budou mít rádi společnost, ostatní domácí mazlíky a lidi. Sami dlouho nevydrží, od přírody bývají plaší a nesnášejí bouřky ani ohňostroje (pozor na silvestry). Dávají přednost klidnému prostředí. Jsou to citlivky, které jsou velmi vnímavé k potřebám svých majitelů a dalších domácích mazlíčků. Pokud ale potřebujete hlídače, mezi dvojkami je nehledejte. Obvykle se stresují kvůli drsným slovům nebo negativní energii a budou potřebovat jemný přístup k tréninku.

Číslo jména zvířete 3

Trojka je číslo kreativity a komunikace. S lidmi jsou zvířata s číslem 3 velice rádi kdekoli a mají velmi dobrý smysl pro humor. S nimi si užijete velkou zábavu. Jsou hraví, milují hračky a jsou velice společenští. Rádi chodí ven a potkávají nové lidi a další domácí mazlíčky. Někdy je obtížné trénovat je kvůli krátké pozornosti. Je to proto, že jsou příliš zaneprázdněni sledováním světa kolem nich. Mohou být hovorní, takže pokud by měl být mazlíčkem například pes, počítejte s tím, že bude rád štěkat. Jejich povaha dokáže povzbudit smutné a melancholické lidi a osoby s psychickými problémy.

Číslo jména zvířete 4

Tohle je číslo organizovanosti. Domácím mazlíčkům nebo zvířatům s touto energií se nejlíp daří v organizovaném prostředí. Mají rádi rutinu, jako je krmení, trénink, cvičení a hry každý den ve stejnou dobu. Nedělají jim dobře změny, a to ani v druhu žrádla nebo změny klimatu. Nemusí moc zavádění nových věcí, takže s nimi musíte pomalu. Jsou ale milující, znají pravidla, hranice a budou chránit svůj (váš) majetek. Jsou dobrými společníky a často se vážou jen k jedné osobě. Motivovat je musíte chválou a pamlsky.

Číslo jména zvířete 5

Toto číslo je číslo silné energie a svobody. Zvířátka s tímto číslem milují dobrodružství, nemají ráda, když jsou zavřená doma nebo dokonce uvázaná k řetězu. Pokud žijete v rodinném domku, pořiďte si dobrý plot, jinak budou neustále prozkoumávat okolí. Mají-li volnost, pak byste měli přemýšlet o kastraci, jinak se dočkáte brzo štěňátek nebo koťat. Pětky se rády vozí v autě a milují procházky. Pokud jim nedáte dost svobody, budou trpět úzkostí. Jsou velmi zvídaví a chytří. Nejsou úplně dobrou volbou pro malé děti, ale zase je s nimi legrace. ´

Číslo jména zvířete 6

Šestky se hodí pro všechna domácí zvířata, protože šestka v sobě nese vibraci rodiny. Jsou oddané a milující, a svou náklonnost dávají rychle najevo. Pokud toužíte po mazlíčkovi, který s vámi bude spát ve vaší posteli, je to šestka. Milují teplá útulná místa, kam se můžou zachumlat. Jsou nejraději doma a oddaně následují své lidské páníčky. Touží po tom, aby je někdo hýčkal a opečovával. Ze šestek bývají dobří služební psi, kteří pomáhají lidem s hendikepem. Pozor, mohou mít sklony k nadváze. Odolejte a nedávejte jim nic navíc – a hlavně nepodlehněte jejich „psím očím“. Jsou velice citliví na rodinné hádky, dávají přednost harmonii.

Číslo jména zvířete 7

Sedmička je číslo inteligence a zvídavosti. Mazlíčci s tímto číslem budou milovat chytré hračky, které pro ně budou výzvou. Často potřebují nějaký čas sami pro sebe, pravděpodobně si v domě/bytě najdou svoje oblíbení místo, které bude zřejmě daleko od ostatních. Potřebují dost prostoru, takže doufejte, že je vaše postel dost velká, protože se vždy pokusí ovládnout jakýkoli prostor. Mohou být záludní a často majetničtí! Pozor na jejich hračky, jejich misku se žrádlem, jejich pelíšek, jejich páníčka…Tihle mazlíčci taky hodně sní a mívají noční můry.

Číslo jména zvířete 8

Osmička je číslo hojnosti a ušlechtilosti. I proto se hodí k zvířatům, jako jsou chovní psi, kočky a koně. Osmička podporuje ve zvířatech touhu ukázat svou eleganci. Osmičkoví mazlíčci milují, když je někdo opečovává, češe, střihá, upravuje srst, hřebelcuje. Mezi osmičkami je nejvíc milovníků zvířecích salónů krásy. Rádi vládnou, milují pozornost a bývají nároční. Mají taky spoustu nekonečné energie, připravte se, že vás nenechají ani sednout. Pozor na žárlivost, osmičky mohou být citlivé na nové domácí mazlíčky.

Číslo jména zvířete 9

Tohle je číslo filantropa, staré duše a moudrosti. Jde o charismatické a multi talentované mazlíčky. Devítka v sobě spojuje mnoho atributů předchozích čísel a podporuje ve zvířatech sounáležitost, spokojenost, intuici a flexibilitu. Devítky jsou přirození lídři, ale nemají v sobě tolik soutěživosti, takže z nich nebývají ideální výstavní zvířata. Jsou extrémně intuitivní. Vědí, když vás něco někde bolí a taky hned poznají, kdy jste šťastní nebo smutní. Mají rádi hodně fyzického kontaktu, aby měli jistotu, že je vše v pořádku. Jsou v souladu s vašimi vibracemi a cítí mnohem více, než si myslíte. Během tréninku potřebují jemnou ruku, protože jsou velmi naladěni na vaše slova a pocity.

Zdroj: Vlasta.cz animaltalk.com.au

Související články