Pondělí 13. 3.

Měsíc se přesouvá do Střelce v 8.21. Dopřejte svému tělu uvolňující masáž a sedací koupele. Nezapomínejte na snídani – dejte si kaši nebo omeletu a pijte horký čaj.

Úterý 14. 3.

Luna se nachází ve Střelci. Po probuzení se v posteli důkladně protáhněte, napínejte svaly, uvolní se klouby a napřímí páteř. Pokud jste zdraví, navštěvujte saunu.

Středa 15. 3.

Měsíc se ve 13.06 přesouvá do Kozoroha. Bojujte s celulitidou! Dá se odstranit - cvičte, hýbejte se, koupejte se v horké vodě a postižená místa kartáčujte.

Čtvrtek 16. 3.

Luna ubývá v Kozorohu. Osteoporóza okrádá kosti o minerály, které zajišťují pevnost. Kosti posiluje vitamin K, který je v růžičkové kapustě, brokolici, ve špenátu.

Pátek 17. 3.

Měsíc se přesouvá do Vodnáře v 15.25. Narovnejte se a myslete na to, že na svých bedrech nenesete tíhu světa. Máte odpovědnost jen za své činy a svůj život.

Sobota 18. 3.

Luna se nachází ve Vodnáři. Nechte si udělat masáž nohou a ošetřit křečové žíly. Snažte se mít dostatečné množství vitaminu E, je to důležitý antioxidant.

Neděle 19. 3.

Měsíc se v 16.12 přesouvá z Vodnáře do znamení Ryb. Udělejte si čas sami na sebe. Odpočiňte si a pět až patnáct minut věnujte cviku „nohy na zdi“. Oživuje tělo, mysl i ducha. Lehněte si na záda, nohy dejte na zeď a nezapomínejte u toho správně dýchat. U tohoto cviku je povoleno meditovat. Zavřete oči a zkuste na nic nemyslet, jen existujte!

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články