Se sexuálním zdravím a kondicí je to tak, že nejde ani tak o to, abyste v posteli dobře vypadali, jako o to, abyste si celý akt užili a měli dobrý pocit z toho, že přinášíte druhému potěšení. Někteří lidé se zdráhají potěšit druhou osobu. Tento druh chamtivosti a sobectví je známkou sexuální slabosti a nedostatku zdatnosti. Pojďme se nyní s trochou nadsázky podívat na to, jak jsou na tom s vášní a chtíčem jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Znamení zvěrokruhu, která mohou být nejlepší v posteli, seřazená od nejlepšího po nejhorší:

1. Váhy (23. září - 23. října)

Váhy jsou naprosté sexuální mašiny. Chtějí se líbit a cítit se žádoucí, a proto jim nevadí spolupracovat se svým protějškem ani na těch nejtajnějších představách. Pro potěšení udělají cokoli.

2. Beran (21. března - 20. dubna)

Berani jsou rádi za hvězdu, a tak se zatraceně snaží, aby na něj partner či partnerka do smrti nezapomněli. S člověkem narozeným ve znamenaní Berana zažijete jeden z nejlepších styků svého života.

3. Býk (21. dubna - 21. května)

Jako milenci jsou Býci nebojácní, odvážní, rádi zkouší nové věci, ale zároveň jsou velmi ohleduplní. Pokud by se vám náhodou v posteli s nimi něco nelíbilo, nebojte se ozvat. Rádi naslouchají a jsou ochotni vyjít vstříc.

4. Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Sex je pro Střelce velmi důležitý, zároveň však nezapomíná ani na sebeúctu a sebedůvěru. Velmi se snaží, aby se s ním druhý cítil bezpečně. Střelec se o vás postará v jakoukoli chvíli.

5. Štír (24. října - 22. listopadu)

Přestože jsou Štíři v posteli velmi hraví a nadevše milují zábavu, berou sex velmi vážně. Co se týče ochrany, jsou opatrní a svědomití. Jak to na ně ale přijde, dokážou být spontánní a divocí.

6. Lev (23. července - 22. srpna)

Lev se v ložnici dokáže odvděčit způsobem, který byste nikdy nečekali. Jeho sexuální zdatnost vás doslova ohromí. Je také velmi starostlivý a dokáže respektovat přání svých milenců.

7. Vodnář (21. ledna - 20. února)

Odvážní a troufalí Vodnáři jsou v ložnici skuteční dobrodruzi. V lásce a sexu však mají tendence být trochu lehkomyslní, což je činí o něco méně zdatné než ostatní znamení.

8. Ryby (21. února - 20. března)

Ačkoli je s nimi v posteli zábava, toto znamení občas zapomíná vnímat nápady druhého a sexuální hrátky tak zavání stereotypem. Některé Ryby můžou být dokonce líní a pohodlní milenci.

9. Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozoroh výjimečnou sexuální zdatností neoplývá, a to i přesto, že si intimnosti velmi užívá. Vyjde vám vstříc, poskytne potěšení, ale zázraky nečekejte.

10. Blíženci (22. května - 21. června)

Není to tak, že by Blíženci byli v posteli špatní, spíš jde o to, že pro ně možná nejste tak důležití, aby vám dali víc, než to, pro co se momentálně rozhodnou. To je dělá sobecké a pro postelové hrátky nikterak zajímavé.

11. Rak (22. června - 22. července)

Rak to v posteli moc neumí. Může vypadat dobře, mít skvělé tělo, zkrátka cokoli, ale chtíč z jeho očí prostě nevidíte. A to je trochu nuda.

12. Panna (23. srpna - 22. září)

Panny dokážou být sexy. I na sex myslí, ale dobrými milenci rozhodně nejsou. Do intimností se jim jednoduše nechce. Nejlepšími okamžiky jsou pro ně myšlenky a fantazie, ale přenést je do oblasti skutečného fyzického života? To se děje málokdy. Skoro by se až dalo říct, že lidé v tomto znamení jsou v posteli těmi nejhoršími.

Zdroj: vlasta.cz Zodiac Signs That Are Best In Bed, Ranked From Best To Worst | YourTango

Související články