Pondělí 15. 5.

Měsíc se v 9.56 přesouvá do Berana. Zajděte si k profesionálovi na reflexní masáž nohou, pečujte o chodidla. Je na nich spousta drah, které potřebují vaši péči.

Úterý 16. 5.

Luna ubývá v Beranu. Která hemisféra u vás převažuje? Sepněte ruce a propleťte prsty. Pokud je nahoře palec levé ruky, je dominantnější pravá, pokud naopak, levá.

Středa 17. 5.

Měsíc se přesouvá z Berana do Býka ve 14.28. Udělejte si peeling obličeje a celého těla. Poté použijte jemný krém. Bolí vás hlava? Zkuste akupresuru, to je tradiční čínská terapie. Oba ušní lalůčky stiskněte přesně ve středu ukazováčkem a palcem až do mírné bolesti. Pomoci by vám mohla také indická masáž hlavy. Pomáhá proti bolesti, ale i stresu a depresím.

Čtvrtek 18. 5.

Luna se nachází v Býku. Nechte si ošetřit krk a dekolt, který namasírujte jemnými hmaty a natřete krémem. Pro dnešek je vhodná rovněž masáž zad a šíje.

Pátek 19. 5.

Dnes nastává novoluní v 17.53 a Měsíc se přesouvá do Blíženců ve 20.48. Je vhodná doba na změnu! Když něco starého končí, něco nové začíná. Žijte a radujte se!

Sobota 20. 5.

Luna dorůstá v Blížencích. Pečujte o ruce, dopřejte jim parafínové zábaly, masáže, bylinkové koupele a celému tělu potom saunu. Zpotíte se, což tělo občas potřebuje.

Neděle 21. 5.

Měsíc se nachází v Blížencích. Nechte si udělat akupresuru, která je velmi prospěšná. Důležité jsou také vzájemné doteky, zkuste je zařadit do rodinných rituálů.

Zdroj: Vlasta, l E.M.A. Europe s.r.o.,

Související články