Pondělí 1. 5.

Měsíc dorůstá v Panně. Pečujte o své vlasy, změňte účes nebo střih. Jezte stravu, která vyhovuje zažívacímu systému a oblast kolem pupíku pečlivě masírujte.

Úterý 2. 5.

Luna se v 8.09 přesouvá do znamení Vah. Nerozčilujte se, hodně spěte, odpočívejte a nezapomínejte na pohyb na čerstvém vzduchu, nejlepší je jízda na kole a chůze.

Středa 3. 5.

Měsíc se nachází ve Vahách. Zajděte si občas na kosmetiku, nechte se nalíčit, změňte účes či celkovou vizáž včetně oblékání. Meditujte a zhluboka dýchejte!

Čtvrtek 4. 5.

Luna se přesouvá do Štíra v 16.32. Dbejte o své zdraví a zdraví močových cest. Prospěje jim hořčík, který najdete v rybách, ořeších, listové zelenině a řasách.

Pátek 5. 5.

Měsíc se dostane do úplňku ve štíru v 19.34. Snídaně je základ dne, pomáhá totiž rozběhnout metabolismus a snižuje množství snědeného jídla během celého dne.

Sobota 6. 5.

Luna se ve 22.04 přesouvá ze znamení Štíra do znamení Střelce. Močové cesty musíte neustále proplachovat, stejně jako ledviny. Proto hodně pijte, nejlepší jsou čisté stolní vody bez bublinek a bez příchuti. Také bylinné a zelené čaje. Sexualitu podpořte podle babské rady celerem, ze kterého můžete připravit salát. Zajděte si na masáž celého těla.

Neděle 7. 5.

Měsíc ubývá ve Střelci. Nechte si odstranit celulitidu a rozšířené žilky. Dejte si horkou koupel, místa postižená celulitidou prohřejte a pak je vydrhněte kartáčem.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články