Pondělí 1. 1.

Měsíc ubývá v Panně. Pečujte o vlasy nebo změňte účes. Kromě vlasů si v těchto dnech zaslouží péči rovněž vaše břicho. Masírujte oblast kolem pupíku olejíčkem.

Zdroj: Youtube

Úterý 2. 1.

Luna se nachází v Panně. Vyzkoušejte, která jídla vám dělají dobře a která už ne. V nejbližší době vynechte kořeněná a příliš tučná jídla. Hodně pijte a odpočívejte!

Středa 3. 1.

Měsíc se přesouvá ze znamení Panny do znamení Vah v 1.47. Vaše střeva potřebují evidentně péči. Protože když jsou zdravá střeva, zbavíte se i různých dalších zdravotních problémů. Hodně pijte a jezte pokud možno zdravější jídla. Také by mohla pomoci masáž břicha. Zkuste být aspoň trochu šťastní a užívat si každé chvíle ve svém životě. Radujte se!

Čtvrtek 4. 1.

Luna ubývá ve Vahách. Používejte kvalitní kosmetiku nebo si zajděte na kosmetické ošetření. Pijte hodně vody, za den až 3 litry. Zavodníte se a pročistíte tělo.

Pátek 5. 1.

Měsíc se ve 13.39 přesouvá do Štíra. Je nutné posílit ledviny. Mějte je v teple a také jim pomáhejte masáží bodu, který se nachází v prohlubni za kotníkem.

Sobota 6. 1.

Luna ubývá ve Štíru. Vhodné by pro dnešek byly sedací koupele nebo pořádná masáž. Pijte šípkový čaj – má spoustu vitaminu C, léčí únavu a záněty močových cest.

Neděle 7. 1.

Měsíc se přesouvá do Střelce ve 22.09. Přijměte život, jaký je – s vděčností a láskou. Všímejte si dobrých věcí a lidí, kteří vám projdou životem, a buďte vděční!

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články