Pondělí 10. 4.

Měsíc ubývá ve Střelci. Zaměřte se na celulitidu a rozšířené žilky. Jako prevenci nenoste vysoké podpatky, odpočívejte s nohama nahoře a kartáčujte postižená místa.

Úterý 11. 4.

Luna se v 19.33 přesouvá do Kozoroha. Stavbu kostí a svalů podporují omega 3-mastné kyseliny, které jsou v tučných rybách. Navštěvujte i saunu, která prohřeje tělo.

Středa 12. 4.

Měsíc se nachází v Kozorohu. Pečujte o svoji pleť a nehty, zajděte si na manikúru, pedikúru. Odstraňte chloupky a bradavice a vyzkoušejte různé druhy masáží.

Čtvrtek 13. 4.

Luna se přesouvá do Vodnáře ve 22.42. K nejstarším léčebným prostředkům patří masáž. Promasírujte kartáčem místa od kotníků směrem k srdci, podpoříte krevní oběh.

Pátek 14. 4.

Měsíc ubývá ve Vodnáři. Jezte vitaminy sk. B, které brání usazování cholesterolu v cévách. Jejich zdrojem je maso, ryby, plody moře, vejce a mléčné produkty.

Sobota 15. 4.

Luna se nachází ve Vodnáři. Plánujte si život tak, aby vám opravdu vyhovoval, a věřte, že se vám vaše sny do puntíku vyplní. Vhodný čas je také na úklid ve skříních, ale i v mysli.

Neděle 16. 4.

Měsíc se v 00.57 přesouvá ze znamení Vodnáře do znamení Ryb. Choďte po špičkách a po patách, zlepší se klenba chodidla. Chodidly také dělejte kroužky na jednu a na druhou stranu, povzbudíte tím krevní oběh. Jezte dýňová a slunečnicová semínka, obsahují totiž zinek, který pomáhá při bolestech kloubů. Promasírujte si pečlivě lýtka i chodidla.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe