Pondělí 12. 6.

Měsíc ubývá v Beranu. Dopřejte si peeling obličeje a nechte si ošetřit akné. Někdo meditaci podceňuje, ale je to skvělý systém, jak získat ztracenou rovnováhu.

Úterý 13. 6.

Luna se ve 20.31 přesouvá ze znamení Berana do znamení Býka. Trpíte-li na bolesti hlavy, je hned několik metod, jak si pomoci. V prvé řadě samozřejmě hodně pijte, snažte se vyhnout stresu a mít dostatek spánku. Pomoci by vám mohla také indická masáž hlavy, ta člověka zklidní, zbaví ho stresu a napětí, zlepší spánek a celkově osvěží a zbaví bolestí.

Středa 14. 6.

Měsíc se nachází v Býku. Nechte si ošetřit krk a dekolt jemnou masáží a krémem. Dopřejte si masáž zad a šíje, svaly se vám uvolní a zbavíte se stresu a napětí.

Čtvrtek 15. 6.

Luna ubývá v Býku. Starejte se o své zuby, choďte na pravidelnou prohlídku i dentální hygienu. Pořiďte si vhodný kartáček i pastu. Prohněťte si sami krk a ramena.

Pátek 16. 6.

Měsíc se přesouvá do Blíženců ve 3.46. Na jazyku máme pět chutí. Jídelníček bychom měli mít vyvážený tak, aby jídlo z celého dne obsáhlo všech těchto pět chutí.

Sobota 17. 6.

Luna se nachází v Blížencích. Pečujte o své ruce – dopřejte jim parafínové zábaly, koupele v bylinkové lázni a různorodé krémy, olejíčky i péči manikérky.

Neděle 18. 6.

Dnes nastává Novoluní v 6.37 a Měsíc se přesouvá do Raka ve 12.58. Dneska je přelomový den, kdy můžete něco změnit! Omluvte se a napravte vše, co vás trápí.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články