Pondělí 17. 7.

Dnes ve 20.31 nastane novoluní a v tomto období pečujte o dekolt a poprsí. Nemyjte si ale vlasy, více by se vám mastily. Nyní je také nejvhodnější doba na změny!

Úterý 18. 7.

Luna se přesouvá do Lva v 6.40. Věnujete se i břichu? Natřete krémem oblast pupíku a potom jemně masírujte po směru hodinových ručiček. Rozproudíte tím střeva.

Středa 19. 7.

Měsíc dorůstá ve Lvu. Zaměřte se na své vlasy, nechte je zastřihnout či udělat výživný zábal. Neměli byste se rozčilovat, naučte se správně dýchat a problémy vypouštět!

Čtvrtek 20. 7.

Luna se v 19.13 přesouvá do Panny. Možná znáte pocit studených rukou a nohou, a to i v létě. Máte nejspíš špatný krevní oběh, proto ho nějakým způsobem podpořte.

Pátek 21. 7.

Měsíc se nachází v Panně. Co se týká nervového systému, určitě mu škodí rozčilování a stres. Proto dbejte na pravidelný spánek a naučte se nějakou meditaci.

Sobota 22. 7.

Luna dorůstá v Panně. Věnujte pozornost svému tělu a vnímejte jeho potřeby. Nezapomínejte hodně pít, po ránu si zacvičte a všechno prodýchejte. Budete se cítit lépe.

Neděle 23. 7.

Měsíc se přesouvá ze znamení Panny do znamení Vah v 7.54. Měli byste pečovat o každý svůj orgán, to znamená i o střeva. Dbejte na to, co jíte, hodně pijte, hýbejte se a pravidelně břicho masírujte. Zajděte si na refl exní masáž plosek. Jsou tam energetické body, které jsou spojeny s jednotlivými orgány, akupresurou na správných místech je povzbudíte.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články