Pondělí 19. 6.

Měsíc dorůstá v Raku. Pečujte o dekolt a poprsí. Vlasy si teď nemyjte, protože by se mastily. Pokud vás bolí žaludek, možná jíte ve spěchu a jídlo hltáte!

Úterý 20. 6.

Luna se nachází v Raku. Potravu pořádně rozžvýkejte a smíchejte se slinami a poté spolkněte. Sliny obsahují enzymy, které rozkládají škrob a pomáhají trávit tuky.

Středa 21. 6.

Měsíc dorůstá a přesouvá se ze znamení Raka do znamení Lva v 00.04. Působí na srdce, záda, bránici, krevní oběh a tepny. Zastřihněte si vlasy, alespoň konečky, nebudou se vám tolik třepit, nebo zkuste zábal z bylinek. V tento den si ale odpusťte depilaci. Pálení žáhy předejdete tak, že si uděláte šťávu ze syrových brambor, jablek a citronu nebo třeba pomeranče.

Čtvrtek 22. 6.

Luna dorůstá ve Lvu. Snažte se každý den protáhnout, hýbat se, zacvičit si, jet na kole či uskutečnit svižnou procházku. Budete se cítit lépe psychicky i fyzicky.

Pátek 23. 6.

Měsíc se přesouvá do Panny ve 12.35. Dbejte na to, abyste měli dostatek spánku, jinak ohrožujete fyzické i duševní zdraví. Hodně větrejte a mějte zatažené žaluzie.

Sobota 24. 6.

Luna se nachází v Panně. Kromě péče o žaludek si namasírujte břicho, povzbudíte tím činnost střev. Břicho masírujte v oblasti kolem pupíku jemnými hmaty.

Neděle 25. 6.

Měsíc dorůstá v Panně. Pokud jste byli nemocní a užívali antibiotika, je nutné posílit střeva a narušenou střevní mikroflóru. Jezte proto probiotika. Smějte se!

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe