Pondělí 20. 11.

Měsíc se v 15.29 přesouvá do znamení Ryb. Vhodná je masáž nejen nohou, ale i ošetření křečových žil, na které pomůžou stahovací punčochy, hodně pít a hýbat se.

Úterý 21. 11.

Luna dorůstá v Rybách. V tomto období jsou vhodné reflexní masáže nohou, zejména chodidel. Ženy začínají masáží levé nohy, muži pravé. Dopřejte jim horkou koupel.

Středa 22. 11.

Měsíc se přesouvá z Ryb do znamení Berana v 18.19. Dopřejte si dnes masáže nohou a celkovou péči o chodidla, to znamená reflexní masáž, koupel a vhodný krém. Nestříhejte si dnes vlasy a nemyjte si je, protože by vám řídly a tvořily by se lupy. Jezte celer, můžete si z něj udělat výborný celerový salát. Zabraňuje totiž zadržování vody v organismu.

Čtvrtek 23. 11.

Luna se nachází v Beranu. Nejdůležitějším tukem je omega 3 mastné kyseliny. Pokud ho tělo nemá, nastává předčasné stárnutí mozku. Doplňte ho rybím tukem.

Zdroj: Youtube

Pátek 24. 11.

Měsíc se ve 21.29 přesouvá do Býka. Vyzkoušejte metodu vizualizace. Každý den si zalezte někam, kde vás nebude nikdo rušit a představujte si svůj život lepší.

Sobota 25. 11.

Luna dorůstá ve znamení Býka. Zajděte si na masáž zad a šíje a strávíte příjemnou hodinku relaxací. Budete se pak jistě cítit o mnoho lépe, a hlavně uvolněně.

Neděle 26. 11.

Měsíc se nachází v Býku. Cítíte-li se nachlazeni, pijte zázvorový čaj a před spaním si uvařte čaj z heřmánku. Můžete si ho příští rok na jaře nasušit na zimu.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články