Pondělí 24. 4.

Měsíc se přesouvá z Blíženců do Raka ve 20.58. Pečujte pečlivě o ruce, jemně je namasírujte, natřete olejíčkem nebo krémem a dopřejte jim parafínové zábaly, případně bylinkovou koupel. Budete je mít hebké a zdravé. Zajděte si do sauny, která podpoří vaši imunitu. Dýcháním se okysličuje organismus, proto dbejte na to, abyste se naučili správně dýchat.

Úterý 25. 4.

Luna dorůstá v Raku. Pečujte o svůj dekolt a poprsí. Sprchujte je studenou vodou, budou pevnější. Nemyjte si v těchto dnech vlasy, více by se vám mastily.

Středa 26. 4.

Měsíc se nachází v Raku. Jezte artyčoky, povzbudíte činnost jater. Obsahují biologicky aktivní látku zvanou cynarin, která snižuje cholesterol a podporuje trávení.

Čtvrtek 27. 4.

Luna se v 8.30 přesouvá do Lva. Učte se objímat všechny blízké i sami sebe, objetí posiluje imunitní systém. Kvůli plicím se naučte dobře a vědomě dýchat!

Pátek 28. 4.

Měsíc dorůstá ve Lvu. Pečujte o své vlasy, zastřihnete konečky a povzbuďte srdce vitaminem C. Chůze je prevencí před infarktem, mozkovou příhodou či artrózou.

Sobota 29. 4.

Luna se přesouvá do Panny ve 20.59. Pokud kouříte, měli byste toho ihned zanechat. Poškozujete tím nejen svoje plíce, ale také srdce. Zajděte si na masáž zad a šíje.

Neděle 30. 4.

Měsíc se nachází v Panně. Na přetížený nervový systém je výborný spánek, pohyb a odpočinek, také se zkuste nerozčilovat a nezabývat se neřešitelným problémy.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články