Pondělí 24. 7.

Měsíc se nachází ve Vahách. Možná se vám do cesty staví překážky, vy je ale dokážete překonat. Život totiž nepřináší nic, co byste nebyli schopni zvládnout!

Úterý 25. 7.

Luna se v 18.55 přesouvá z Vah do znamení Štíra. Pokud máte pocit, že vám otékají kotníky, nebo to tak vážně je, zkuste babskou radu. Udělejte si odvar z kořene petržele, přidejte mrkev, pórek, okurky a cibuli. Vypijte a za pár dnů uvidíte. Odvar pijte denně, dokud se vám neuleví. Zajděte si na reflexní masáž plosek, která je účinná na různé orgány.

Středa 26. 7.

Měsíc dorůstá ve znamení Štíra. Zajděte si na indickou masáž hlavy, obličeje a šíje, která působí proti stresu, nespavosti, únavě a také podporuje růst vlasů.

Čtvrtek 27. 7.

Luna se nachází ve Štíru. Zvyšte hladinu selenu a vitaminu E, pomůže vám to v podpoře imunity, proti očním chorobám a též v léčení neplodnosti. Změňte pohled na svět!

Pátek 28. 7.

Měsíc se přesouvá do Střelce ve 2.24. Pokud vás trápí zácpa, vypijte nalačno teplý nápoj, který stimuluje střevní peristaltiku. Také je potřeba se hýbat a cvičit.

Sobota 29. 7.

Luna dorůstá ve Střelci. Dnes je vhodný den na odstranění celulitidy a rozšířených žilek. Pro zdraví můžete každý den absolvovat svižnou procházku a klidně dýchat.

Neděle 30. 7.

Měsíc se přesouvá do Kozoroha v 5.44. Dbejte na pohyb! Chůze, jízda na kole, plavání či jinou činnost, která vás bude bavit. Pokud zpohodlní nohy, zpohodlní i mysl!

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články