Pondělí 25. 12.

Měsíc dorůstá v Blížencích. Pečujte o své ruce, dopřejte jim parafínové zábaly, koupel v bylinkové lázni, jemnou masáž a krém. Dopřejte si rovněž masáž zad a šíje.

Zdroj: Youtube

Úterý 26. 12.

Luna se v 16.15 přesouvá do Raka. Dýchejte zhluboka a do břicha. Když budete sledovat nádech a výdech, měla by se vám po pár minutách naprosto zklidnit psychika.

Středa 27. 12.

Dnes nastane úplněk v 1.33 v Raku. Pečujte o svůj dekolt, ale nemyjte si vlasy. Pokud pociťujete poruchy trávení, jezte zázvor, který i snižuje hladinu cholesterolu.

Čtvrtek 28. 12.

Luna ubývá v Raku. Určitě vám neuškodí pořádná procházka. Měla by být dlouhá a svižná. Vydejte se na ni sami nebo s někým. Prospěje vám to fyzicky i psychicky.

Pátek 29. 12.

Měsíc se aktuálně přesouvá z Raka do znamení Lva v 1.23. Pokud chcete mít zdravý žaludek, vyhýbejte se stresu, nerozčilujte se, naopak se více radujte i z maličkostí, smějte se a těšte se ze života. Vždyť vám přece přináší neustále něco nového a hezkého. Stále se máte na co těšit. Ale nezapomínejte, jaké myšlenky vysíláte, to se vám v hmotné podobě zase vrací.

Sobota 30. 12.

Luna se nachází ve Lvu. Víte, jak spát, abyste se cítili odpočatí? Nejvhodnější poloha není na zádech ani na břiše, ale zkuste si lehnout na bok s přitaženými koleny.

Neděle 31. 12.

Měsíc se přesouvá do Panny ve 12.53. Na dobrou náladu je velmi účinný smích. Pusťte si komedie, scénky nebo cokoliv, hlavně odpočívejte, relaxujte a bavte se.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články