Pondělí 26. 6.

Měsíc se přesouvá z Panny do znamení Vah v 0.57. Pečujte o své vlasy, dejte jim nový nádech, střih, barvu, klidně změňte celý účes. Také pečujte o břicho, nejen stravou, ale i masážemi. Namasírujte oblast kolem pupíku jemnými hmaty po směru hodinových ručiček. Snažte se hodně pít, nejvíce neperlivé a neslazené vody byste měli vypít během dopoledních hodin.

Úterý 27. 6.

Luna dorůstá ve Vahách. Zajděte si na kosmetiku, nechte si vyčistit pleť. Ledvinám a močovému měchýři prospívají černé potraviny – mořské řasy, černé fazole, olivy.

Středa 28. 6.

Měsíc se přesouvá do Štíra v 10.55. Zaměřte se na potraviny, které obsahují draslík, např. růžičková kapusta. Draslík totiž pomáhá vylučovat vodu z těla.

Čtvrtek 29. 6.

Luna se nachází ve Štíru. Zajděte si na masáž, třeba i na indickou masáž hlavy, která uvolní nejen svaly, ale též navodí lepší psychickou pohodu. Zhluboka dýchejte!

Pátek 30. 6.

Měsíc se v 16.59 přesouvá do Střelce. Bylo by dobré, kdybyste povzbudili močový měchýř, játra a ledviny. Břišní stěny procvičíte, když budete zatahovat břicho.

Sobota 1. 7.

Luna dorůstá ve Střelci. Je dobré zapracovat na věcech, jako je celulitida či rozšířené žilky. Udělejte něco také pro svoji pohodu, smějte se, odpočívejte a spěte!

Neděle 2. 7.

Měsíc se přesouvá do Kozoroha v 19.20. Svaly potřebují občas masáž, ale také výživu. Jezte chlorellu, pijte zelený ječmen. Dbejte na dostatek vitaminu C.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe