Pondělí 3. 7.

Dnes ve 13.38 nastane úplněk v Kozorohu. Pečujte o svoji pleť a nehty, zajděte si na kosmetiku, manikúru a pedikúru. Určitě si trochu rozmazlování zasloužíte.

Úterý 4. 7.

Luna se přesouvá do Vodnáře v 19.30. Každý den je vhodný, abyste začali něco dělat jinak, zlepšili své vnímání vůči sobě i jiným – buďte přívětivější a trpělivější.

Středa 5. 7.

Měsíc ubývá ve Vodnáři. Pomoci k dobré náladě i od bolesti by vám mohla masáž nohou, nejlépe plosek, k tomu je ideální reflexní. Zajděte si do masérského salonu.

Čtvrtek 6. 7.

Luna se v 19.33 přesouvá z Vodnáře do znamení Ryb. Chcete-li zabránit tvorbě křečových žil, noste stahovací punčochy, dbejte na správnou životosprávu, dostatek tekutin, spánku, odpočinku i pohybu, jezte ovoce a zeleninu. Zkuste omezit vysoké podpatky, alkohol a cigarety. Není také nejlepší, pokud máte nadváhu, proto byste měli trochu shodit.

Pátek 7. 7.

Měsíc se nachází v Rybách. Pokud byste chtěli něco pochytit od taoistů, řiďte se jejich jídelníčkem. Jezte syrové jídlo, ovoce a zeleninu, naklíčená semena.

Sobota 8. 7.

Luna se přesouvá do Berana ve 21.19. Zbavujte se všeho, co na těle nechcete mít – chloupky, kuří oka, plísně. Zbavujte se ale i všeho dalšího nepotřebného v životě.

Neděle 9. 7.

Měsíc ubývá v Beranu. Dopřejte peeling nejen vašemu obličeji, ale celému tělu. Ošetřete si akné, je spousta krémů a olejíčků, které proti těmto věcem pomáhají.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe