Pondělí 5. 6.

Měsíc se přesouvá do Kozoroha v 9.31. Trápí vás celulitida a nevíte co s ní? Zpočátku zkuste ve vaně kůži napařit, vydrhnout kartáčem a nakonec použijte vhodný krém.

Úterý 6. 6.

Luna ubývá v Kozorohu. Pečujte více o svoji pleť, dopřejte jí hloubkovou výživu, při možných kožních problémech se jděte poradit k dermatoložce nebo ke kosmetičce.

Středa 7. 6.

Měsíc se v 10.42 přesouvá do Vodnáře. Potřebujete, aby dobře fungovala páteř, protože to je opora těla a bez ní by to nešlo. K tomu je potřeba vápník z luštěnin.

Čtvrtek 8. 6.

Luna se nachází ve Vodnáři. Křečové žíly nejsou vůbec příjemné. Pro prevenci je potřeba hodně pít, sportovat, nekouřit, jíst zdravou stravu a mít dostatek pohybu.

Pátek 9. 6.

Měsíc se ve 12.14 přesouvá z Vodnáře do znamení Ryb. Pokud si nemůžete z jakéhokoliv důvodu dopřát pořádnou masáž v salonu, namasírujte si nohy aspoň doma. Využijte hnětení směrem k srdci, a to nárty, kotníky a lýtka. Prevencí křečových žil je také dostatek tekutin, pijte nejlépe čistou vodu. Pokud už je problém na světě, noste stahovací punčochy.

Sobota 10. 6.

Luna ubývá v Rybách. Nezapomínejte na pohyb – má blahodárné účinky, redukuje váhu, okysličí tělo, zlepší náladu, stimuluje lymfatický systém, čímž uvolňuje toxiny.

Neděle 11. 6.

Měsíc se přesouvá do Berana v 15.20. Vyčistěte tělo od zbytečných odpadů. Pomoci může cibule, která má protizánětlivé a antioxidační účinky a pomáhá čistit buňky.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články