Pondělí 6. 11.

Měsíc se ve 20.39 přesouvá do Panny. Starejte se o své vlasy, nechte je zastřihnout, udělejte si zábal. Tělo potřebuje železo, proto ho doplňte luštěninami a ořechy.

Zdroj: Youtube

Úterý 7. 11.

Luna ubývá v Panně. Pečujte o své břicho, nejen kvalitní stravou a dostatkem tekutin, ale i masážemi. Velmi zdravá je chůze, proto nepoužívejte výtah, ale schody.

Středa 8. 11.

Měsíc se nachází v Panně. Abyste byli v pohodě, je potřeba se radovat ze života, všímat si všeho hezkého. Ne v minulosti ani v budoucnosti, ale v přítomnosti.

Čtvrtek 9. 11.

Luna se přesouvá ze znamení Panny do znamení Vah v 9.08. Pokud chcete něco vehementně změnit a nedaří se vám to, nebuďte na sebe přísní. Všechno má svůj čas. Pokud chcete zhubnout, nedržte hladovku, ale omezte jídlo na menší porce a naordinujte si větší množství zeleniny. Denně jí je potřeba sníst přibližně 400 gramů a 200 gramů ovoce.

Pátek 10. 11.

Měsíc ubývá ve Vahách. Zajděte si proto na kosmetiku a nechte si udělat peeling obličeje. Máte-li problém s ledvinami, mějte je v teple a dbejte na dostatečný přísun nápojů.

Sobota 11. 11.

Luna se v 19.39 přesouvá do Štíra. Dnes je vhodná doba na předvánoční úklid. Udělejte si seznam, co potřebujete za tento víkend zvládnout a položky si odškrtávejte.

Neděle 12. 11.

Měsíc je ve Štíru. Vhodné jsou masáže všeho druhu. Doma si můžete připravit též sedací koupele, do kterých přidejte příměs bylinek.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články