Pondělí 28. 8.

Měsíc se v 16.32 přesouvá do Vodnáře. Pečujte o svoji pleť, jděte do sauny či si připravte bylinkovou koupel. Chcete-li mít zdravé zuby a kosti, doplňujte vitamin A.

Úterý 29. 8.

Luna dorůstá ve znamení Vodnáře. Nechte si namasírovat nohy, zejména plosky, protože jednotlivé body jsou spojeny s orgány, takže tím prospíváte celému tělu.

Zdroj: Youtube

Středa 30. 8.

Měsíc se přesouvá z Vodnáře do znamení Ryb v 15.57. Zaměřte se momentálně hlavně na nohy, masírujte je nebo si kupte masážní strojek a jezděte jím po ploskách. Nejenže ulevíte chodidlům, ale povzbuzujete i činnost různých orgánů. Trpíte-li na svalové křeče, konzumujte hořčík, který najdete v ořeších, semínkách nebo zelené listové zelenině.

Čtvrtek 31. 8.

Dnes ve 3.35 nastane úplněk v Rybách a je vhodná reflexní masáž plosek. Pečujte o chodidla a připravte pro ně koupel. Poté je zbavte ztvrdlé kůže a promasírujte je.

Pátek 1. 9.

Měsíc se přesouvá do Berana v 15.25. Nohy, zejména plosky, mají reflexní zóny a každá zóna je spojena s určitým orgánem. Naučit se to můžete i sami, chce to cvik.

Sobota 2. 9.

Luna ubývá v Beranu. Cítíte-li, že se vám zhoršuje paměť, konzumujte kyselinu listovou. Také snižuje krevní tlak a pomáhá organismu vyrovnat se s depresí.

Neděle 3. 9.

Měsíc se v 17.00 přesouvá do Býka. Radujte se, vyhýbejte se negativitě a energetickým upírům, kteří z vás sají energii. Smějte se – budete radostnější a zdravější.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články