Pondělí 11. 9.

Měsíc ubývá ve Lvu. Pečujte o vlasy, můžete je ostříhat, udělat si výživný zábal. Rajčata jsou zdrojem vitaminů B a C i draslíku – ten pomáhá snižovat krevní tlak.

Úterý 12. 9.

Luna se nachází ve Lvu. Do jídelníčku zařaďte hořčík, chrání před vysokým tlakem. Pokud trpíte na nízký tlak, dejte si ráno silnější kávu, ať se vám trochu zvedne.

Středa 13. 9.

Měsíc se v 7.18 přesouvá do Panny. Sice je to těžké, ale zkuste se nestresovat a zachovat si úsměv. Vymyslete si afirmace, které vám pomohou vše zvládnout.

Čtvrtek 14. 9.

Luna ubývá v Panně. Břicho a střeva si zaslouží trochu pozornosti. Oblast kolem pupíku natřete olejíčkem a masírujte jemnými hmaty po směru hodinových ručiček.

Pátek 15. 9.

Dnes ve 3.39 nastane novoluní a Měsíc přechází do znamení Vah v 19.44. Žijte přítomným okamžikem a braňte se myšlenkám na minulost, protože by vás stále dokola svazovala a vy byste neměli sílu ani náladu na to hezké, co vás ještě čeká. Všímejte si té krásy kolem vás, buďte za všechno vděčni. Starosti oslabují slezinu, tak na ně zapomeňte!

Sobota 16. 9.

Luna dorůstá ve znamení Vah. Dnes si dopřejte kosmetické ošetření, vyčištění pleti, zbavení akné a různých jiných nečistot, nechte se nalíčit a změňte vizáž.

Neděle 17. 9.

Měsíc se nachází ve Vahách. Trpíte-li na infekci močových cest, jezte hodně borůvky a brusinky. Vhodný je i čaj z kopřiv, který pomáhá odstraňovat toxiny z těla.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články