Pondělí 16. 10.

Měsíc dorůstá ve Štíru. Dnes jsou vhodné masáže a také sedací koupele, do kterých přidáte bylinky. Léčivá je rovněž masáž břicha, která povzbudí trávicí systém.

Zdroj: Youtube

Úterý 17. 10.

Luna se ve 21.37 přesouvá do Střelce. Pokud trpíte na zácpu, je vhodná šťáva z jablek a švestkový kompot. Vhodná je rovněž masáž břicha, kterou provádějte každý den.

Středa 18. 10.

Měsíc se nachází ve Střelci. Možná jste slyšeli nebo dobře znáte čchi-kung. Každý den si sedněte a představujte si, jak je vaše tělo zdravé a plné životní síly.

Čtvrtek 19. 10.

Luna dorůstá ve Střelci. Podle tradiční čínské medicíny každému orgánu prospívá určitá emoce a naopak určitá emoce škodí. Zjistěte si o tom víc a léčte své tělo!

Pátek 20. 10.

Měsíc se ve 3.55 přesouvá do znamení Kozoroha. Využijte síly představivosti, propojte je s emocemi, samozřejmě pozitivními, a uvidíte, co vše dokážete. Opravdu to funguje, musíte tomu věřit a vydat se jiným směrem, než jste šli doposud. Můžete této představivosti využít i k léčení sama sebe. Dopřej te si také uvolňující masáž krku, hlavy, šíje i zad.

Sobota 21. 10.

Luna se nachází v Kozorohu. Pečujte o pleť a nehty, dbejte na pohyb i správné držení těla. Narovnejte se, hlava a brada vzhůru, srovnejte ramena a vypněte hruď.

Neděle 22. 10.

Měsíc se přesouvá do Vodnáře v 8.06. Dnes jsou velmi vhodné masáže zad, návštěva sauny, střídání horké a studené sprchy, což blahodárně působí hlavně na imunitu.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články