Pondělí 9. 10.

Měsíc ubývá ve Lvu. Postarejte se o své vlasy. Pokud máte nedostatek draslíku, projeví se to nepravidelným srdečním tepem a bušením srdce. Jezte banány a brambory!

Zdroj: Youtube

Úterý 10. 10.

Luna se přesouvá do znamení Panny ve 14.02. Zlepšete sami sobě náladu. Pochvalte se za všechno, co jste ten den udělali, nebo i za to, že jste si dovolili odpočívat. Pochvalte se za všechno, co jste zvládli, třeba i za to, že jste umyli nádobí nebo nakoupili. Usmívejte se, určitě máte hodně důvodů k radosti, jen si ty důvody musíte uvědomit!

Středa 11. 10.

Měsíc se nachází v Panně. Tělo potřebuje odbourávat přebytek kyseliny a potřebuje zásadité látky. Ty najdete v různých potravinách, proto jezte pestrou stravu.

Čtvrtek 12. 10.

Luna ubývá v Panně. Postarejte se o zažívací systém a břicho. Namasírujte oblast kolem pupku jemnými hmaty po směru hodinových ručiček a jezte probiotika.

Pátek 13. 10.

Měsíc se přesouvá do Vah ve 2.22. Dívejte se na svět radostnýma očima Uvědomte si, že vše se děje z nějakého důvodu a časem zjistíte, že to bylo pro vaše dobro.

Sobota 14. 10.

V 19.55 nastává novoluní ve Vahách. Vydejte se na kosmetiku a nechte si vyčistit pleť. Udělejte si pořádek nejen ve skříních, ale i ve vztazích a v citech.

Neděle 15. 10.

Měsíc se přesouvá do Štíra ve 13.04. Věnujte se svým koníčkům, vzhledu a hlavně zdraví. Zajděte si dnes na kosmetiku, manikúru, vhodná je také sauna a masáže.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články