Pondělí 27. 2.

Měsíc dorůstá v Blížencích. Pečujte o ruce, udělají za celý den mnoho práce a zaslouží si být rozmazlovány. Poskytněte jim jemnou masáž a parafínové zábaly.

Úterý 28. 2.

Luna se nachází v Blížencích. Podle tradiční čínské medicíny přijímají plíce energii čchi z okolního prostředí, a pokud je i pokožka suchá, plíce mají problém.

Středa 1. 3.

Měsíc se přesouvá z Blíženců do Raka ve 3.40. Podle tradiční čínské medicíny jsou meridiány kanálky, kterými v těle proudí energie čchi a tato síť kanálků spojuje jednotlivé orgány. Zvyšte svoji energii promasírováním palcem jedné ruky dlaň druhé, konečky prstů třete, dokud se nezahřejí. Pijte horký šípkový čaj s medem jako prevenci nachlazení.

Čtvrtek 2. 3.

Luna dorůstá v Raku. Pečujte o dekolt a poprsí, ale nemyjte si vlasy, více by se vám mastily. Je ohrožen žlučník, při podráždění pomáhá čaj z pampelišky a pelyňku.

Pátek 3. 3.

Měsíc se v 16.16 přesouvá do Lva. Více se hýbejte! Pohybem se zvyšuje produkce žluči, a to má příznivý vliv na trávení tuků. Plíce procvičujte hlubokým dýcháním.

Sobota 4. 3.

Luna se nachází ve Lvu. Vlasy si nechte zastřihnout, vyhněte se ale depilaci. Srdci prospívá rostlinné červené barvivo, lykopen, které pomáhá předcházet rakovině.

Neděle 5. 3.

Měsíc dorůstá ve Lvu. Chcete být šťastní a stále se vám to nedaří? Tak zadržte! Je tolik věcí, za které můžete být vděční! Za jídlo, domov, práci, přátele a rodinu.

ZDROJ: časopis Vlasta