Pondělí 6. 2.

Měsíc se přesouvá do Panny ve 22.14. Důležité je zdravé sebevědomí! Uvědomte si, co jste v životě dokázali, jaké překážky překonali a co se naučili. Jste úžasní!

Úterý 7. 2.

Luna ubývá v Panně. Postarejte se o hezké vlasy, slušivý účes, nechte si udělat nový sestřih. Pečujte též o své břicho a ráno vypijte nalačno sklenici teplé vody.

Související články

Středa 8. 2.

Měsíc se nachází v Panně. Podle tradiční čínské medicíny prospívají tlustému střevu i plicím bílé potraviny. Obsahují totiž draslík, hořčík a podporují imunitu.

Čtvrtek 9. 2.

Luna se v 9.47 přesouvá z Panny do znamení Vah. Působí na trávicí ústrojí, slezinu, slinivku břišní, tenké i tlusté střevo a nervový systém. Zařaďte do svého jídelníčku více česneku, obsahuje alicin, po rozdrcení působí proti plísním a je to takové přírodní antibiotikum. Nezapomeňte ráno snídat, snídaně je nejdůležitější jídlo z celého dne.

Pátek 10. 2.

Měsíc ubývá ve Vahách. Zajděte si na kosmetiku a změňte celkovou vizáž, včetně oblékání. Posilujte ledviny, jsou důležitým orgánem pro zdraví a dlouhověkost.

Sobota 11. 2.

Luna se přesouvá do Štíra v 19.35. Dnes je vhodná doba na vyvětrání celého bytu, pokud bude ale mlha, okna neotvírejte. Můžete i vymalovat a uklidit ve skříních.

Neděle 12. 2.

Měsíc se nachází ve Štíru. Chronické zácpy mohou být způsobeny ochablou břišní stěnou či podle duchovního hlediska odmítáním zbavit se starých věcí. Pusťte minulost!

Zdroj: E.M.A. Europe