Pondělí 13. 2.

Měsíc se nachází ve Štíru. Dopřejte si masáže a sedací koupele. Zkuste pozměnit jídelníček, každá změna je pozitivní. Na močové cesty jsou vhodné brusinky.

Úterý 14. 2.

Luna se ve 2.31 přesouvá ze znamení Štíra do znamení Střelce. Za chvíli je tu opět jaro. Co k jaru neodmyslitelně patří, kromě probouzející se přírody? Z materiálů dřevo, z barev zelená a z chutí kyselá. Zařaďte do svého jídelníčku více bylinek. Pokud delší dobu pociťujete únavu, svalové napětí či křeče, mohou být oslabena játra. Jezte ostropestřec.

Související články

Středa 15. 2.

Měsíc ubývá ve Střelci. Je vhodná doba na odstranění celulitidy a rozšířených žilek. Na bolesti kloubů jsou vhodné pampelišky a březová míza. Ta má čisticí účinek.

Související články

Čtvrtek 16. 2.

Luna se přesouvá do Kozoroha v 6.00. Udělejte si očistnou kúru – 2x denně před jídlem pijte zeleninové a rostlinné šťávy, v nich využijte kopřivu, černý bez a břízu.

Související články

Pátek 17. 2.

Měsíc ubývá v Kozorohu. Trápí vás řídnutí kostí nebo chcete začít s prevencí? Jezte semena! Dýňová obsahují železo a hořčík, sezamová vápník a vitamin E.

Sobota 18. 2.

Luna se v 6.35 přesouvá do Vodnáře. Každá myšlenka ovlivňuje to, jak se cítíme, co se dostává do našeho života. Buďte tedy ohleduplnější ke svým pocitům i životu.

Neděle 19. 2.

Měsíc se nachází ve Vodnáři. Prevencí proti křečovým žilám je vitamin E, obsažený třeba v semenech a avokádu. Dál je vhodný rutin, ten najdeme nejvíce v pohance

Článek vyšel v časopise Vlasta 8. 2. 2023.