Pondělí 6. 3.

Měsíc se přesouvá do Panny ve 4.39. Nechte si ostříhat vlasy! Důležitý je pohyb a určitě vám udělají dobře svižnější procházky v přírodě. Radujte se a smějte se!

Úterý 7. 3.

Úplněk v Panně nastane ve 13.41. Hodně pijte a při jídle se snažte stolovat v klidu, bez časopisů či televize. Každé sousto si vychutnejte a pečlivě rozžvýkejte.

Související články

Středa 8. 3.

Měsíc se přesouvá do Vah v 15.44. Vyzkoušejte metodu přerušovaného hladovění. Jezte stále stejné porce, akorát to jídlo sníte v určitém časovém úseku.

Čtvrtek 9. 3.

Luna ubývá ve Vahách. Zkuste udělat sami se sebou nějakou menší změnu. Zajděte si na kosmetiku, nechte se jinak nalíčit. Ledviny udržujte neustále v teple.

Pátek 10. 3.

Měsíc se nachází ve Vahách. Jezte fazole! Jsou bohaté na rostlinné bílkoviny, vitaminy a minerály a hlavně posilují ledviny. Jejich tvar se dokonce ledvinám podobá.

Sobota 11. 3.

Luna se v 1.06 přesouvá do Štíra. Nejčastěji můžete prochladnout od nohou, proto noste v zimě teplé ponožky a boty. Podle babské rady, když chcete podpořit činnost ledvin, položte na ně pšenici, kterou vložte do bavlněného pytlíku. Je momentálně vhodný čas na větrání, úklid ve skříních, mytí oken, skel a dřevěných podlah. Pořádek si udělejte i v životě.

Neděle 12. 3.

Měsíc ubývá ve Štíru. Zaměřte se v životě na lásku k sobě i ostatním. Čím více lásky rozdáte, tím více lásky dostanete. Nezapomínejte pečovat i o sebe a své emoce.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe