Pondělí 18. 9.

Měsíc se v 6.58 přesouvá ze znamení Vah do znamení Štíra. Vhodná je dnes návštěva kosmetického salonu, vyzkoušejte i nové aplikace, přístroje a možnosti, které nabízí tento stále se rozšiřující obor. Můžete se i poohlédnout po nových kouscích oblečení. Pokud máte špatnou kvalitu vlasů a je to stále horší, je možné, že vám nedostatečně fungují ledviny.

Úterý 19. 9.

Luna dorůstá ve Štíru. Vyzkoušejte různé masáže, určitě vám toto svalové i psychické uvolnění udělá radost. Doma si připravte sedací koupele s příměsí bylinek.

Středa 20. 9.

Měsíc se přesouvá do Střelce v 16.06. Povzbuďte svá střeva k vyšší činnosti tím, že budete pít kefír a jíst jogurty. Sbírejte šípky – obsahují velké množství vitaminu C.

Čtvrtek 21. 9.

Luna se nachází ve znamení Střelce. Zaměřte se teď především na odstranění celulitidy a rozšířených žilek. Vhodná je koupel s příměsí bylinek a pořádná masáž.

Pátek 22. 9.

Měsíc se ve 22.20 přesouvá ze Střelce do Kozoroha. Vhodný je každý pohyb, ale vyzkoušejte jízdu na kole. Prokrví nohy a procvičí se klouby dolních končetin.

Sobota 23. 9.

Luna dorůstá v Kozorohu. Pečujte o pleť a nehty, což můžete doma i v kosmetickém salonu. Dbejte na správné držení těla, narovnejte se, zpevněte a zatáhněte břicho.

Neděle 24. 9.

Měsíc se nachází v Kozorohu. Pokud trpíte pocitem studených nohou a rukou, zlepšete si krevní i mízní oběh. Toho docílíte, když si promasírujete záhyby na těle.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články