Pondělí 25. 9.

Měsíc se v 1.30 přesouvá do Vodnáře. Pokud potřebujete zpevnit zuby a kosti, pomůže fluor. Najdete ho ve vlašských ořeších. Zredukujte rovněž překyselení organismu.

Úterý 26. 9.

Luna dorůstá ve Vodnáři. Pokud vidíte, že se vám začínají tvořit křečové žíly, vyzkoušejte zábal z pohanky. Obsahuje rutin, zinek, měď, selen a vitaminy B,E,C.

Zdroj: Youtube

Středa 27. 9.

Měsíc se ve 2.18 přesouvá z Vodnáře do znamení Ryb. Ani v parném létě nemůžete zahřát studené nohy a musíte nosit ponožky? Pomůžete si tím, když povzbudíte krevní oběh. Např. pohybujte nohama v kotnících. Vyzkoušejte také cvik nohy na zdi. Lehněte si na záda a nohy opřete o zeď. Záda mějte rovná a hýždě u stěny. Takto odpočívejte cca 15–20 min každý den.

Čtvrtek 28. 9.

Luna se nachází v Rybách. Ve čtvrtek je vhodná lymfodrenáž neboli lymfatická masáž, která z těla dostane pryč mnoho toxinů. Reflexní masáž nohou vám zase povzbudí orgány v těle.

Pátek 29. 9.

Dnes v 11.58 nastane úplněk a Měsíc se přesune do Berana ve 2.17. Možná se rozhodnete držet půst, nemusíte však hladovět. Jezte například petržel, mandle a jablka.

Sobota 30. 9.

Luna ubývá v Beranu. Udělejte si peeling obličeje i těla, a nechte si ošetřit akné. Vhodná je indická masáž hlavy – zbaví vás únavy, depresí i vypadávání vlasů.

Neděle 1. 10.

Měsíc se přesouvá do Býka ve 3.18. Dobře vám udělá čerstvý vzduch, vyrazte na svižnější procházku a zhluboka dýchejte. Otravuje vás stres? Zažeňte ho představivostí.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články