Pondělí 7. 8.

Měsíc se přesouvá z Berana do Býka v 8.24. Nechte si ošetřit akné a udělejte si peeling obličeje i celého těla. Do svého jídelníčku zařaďte kyselinu listovou, zlepšuje paměť a snižuje krevní tlak. Najdete ji v barevných fazolích, špenátu a listové zelenině. Pokud vás bolí hlava nebo jste unaveni, dopřejte si indickou masáž hlavy, obličeje a šíje.

Úterý 8. 8.

Luna se nachází v Býku. Nechte si ošetřit krk a dekolt, osprchujte jej studenou vodou, bude pevnější. Nevynechávejte ani masáž zad a šíje, uvolní vám svaly.

Středa 9. 8.

Měsíc se v 15.05 přesouvá do znamení Blíženců. Každý den si připravte do sklenice sůl s vodou a kloktejte. Vydezinfikujete si tím ústní dutinu, zuby i mandle.

Čtvrtek 10. 8.

Luna ubývá v Blížencích. Pečujte o ruce, dopřejte jim parafínové zábaly, jemnou masáž a krém. Vhodná je v tomto období také sauna a různé koupele, např. perličkové.

Pátek 11. 8.

Měsíc se nachází v Blížencích. Důležité jsou doteky, zkuste je proto zařadit mezi rodinné rituály. A pokud jste momentálně sami, klidně obejměte i sami sebe.

Sobota 12. 8.

Luna se přesouvá do Raka v 0.52. Pokud vás trápí žlučník nebo játra, sežeňte si ostropestřec mariánský. Jeho zrníčka pořádně rozkousejte. Dýchejte zhluboka!

Neděle 13. 8.

Měsíc ubývá v Raku. Pečujte o svůj dekolt a poprsí, nemyjte si ale momentálně vlasy, protože by se vám více mastily. Jděte do přírody a vnímejte její krásu.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články