Pondělí 27. 3.

Měsíc se nachází v Blížencích. Pečujte o ruce, dělají za vás mnoho práce. Dopřejte jim parafínové zábaly a zajděte si na masáže, do sauny nebo si připravte koupel.

Úterý 28. 3.

Luna dorůstá a ve 12.22 se přesouvá ze znamení Blíženců do znamení Raka. Sevřenou pěstí lehce poklepávejte na hrudní kost a vyslovujte hlasitě ááááá. Povzbudíte tím činnost brzlíku, což je žláza umístěná za hrudní kostí. Zařaďte k rodinným rituálům doteky a buďte druhým co nejblíže. Dýchejte zhluboka, třeba v přírodě, a pozorujte svůj nádech a výdech.

Středa 29. 3.

Měsíc se nachází v Raku. Pečujte o své poprsí, ale nemyjte si vlasy, protože by se vám víc mastily a tvořily lupy. Při vaření použijte bylinky na podporu trávení.

Čtvrtek 30. 3.

Luna dorůstá ve znamení Raka. Omývejte si prsa studenou vodou, pravidelným omýváním se zlepší jejich tvar a zaznamená se jakákoliv změna, samozřejmě k lepšímu!

Pátek 31. 3.

Měsíc se přesouvá do Lva v 0.31. Den začněte citronovou vodou. Vitamin C snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje krevní oběh, má protizánětlivé účinky.

Sobota 1. 4.

Luna se nachází ve Lvu. Nechte si ostříhat vlasy, nebo alespoň zastřihnout konečky, zvolte vhodný zábal. Vynechte ale depilaci. Zajděte si na masáž zad a šíje.

Neděle 2. 4.

Měsíc se ve 12.57 přesouvá do Panny. Klíčem ke spokojenému životu je schopnost připustit si chyby a postavit se k nim čelem. Poučte se, nemá smysl se jim vyhýbat.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články