Pondělí 20. 2.

Luna se přesune do znamení Ryb v 5.56 a nastává novoluní. Pokud držíte půst, nedržte dietu, ale zaměřte se na pročištění svého těla. Jezte jednoduchou stravu!

Zdroj: Youtube

Úterý 21. 2.

Měsíc dorůstá v Rybách. Nechte si namasírovat nohy nebo si sami promačkejte chodidlo i prsty u nohou, kterými také kruťte a vytahujte je. Zajděte si na pedikúru.

Středa 22. 2.

Luna se v 6.14 přesouvá do Berana. Jezte ryby! Obsahují niacin a vit. D a pomáhají tělu vstřebávat vápník. Potí se vám nohy? Přidejte do koupele jablečný ocet.

Čtvrtek 23. 2.

Měsíc se nachází v Beranu. Udělejte si peeling a nechte si ošetřit akné. Pokud na to nestačíte sami, navštivte salon. Cítíte-li únavu, vyzkoušejte akupresuru!

Pátek 24. 2.

Luna se v 9.29 přesouvá z Berana do znamení Býka. Pro někoho bude následující metoda zvláštní, ale věřte, že účinná. Pokud cítíte únavu a potřebujete, aby se váš mozek probral k životu a začal lépe fungovat, vyzkoušejte vědomé zívání. Zívání totiž pošle mozku 20 % všeho kyslíku, a navíc se tím posílí obličejové svaly a dojde k prokrvení pokožky.

Sobota 25. 2.

Měsíc dorůstá v Býku. Jezte syrovou mrkev, celer a jablka. Chroupáním si masírujete dásně. Pokud jste nachlazení, nechte v pokoji rozkrojenou cibuli. Vstřebá bacily!

Neděle 26. 2.

Luna se přesouvá do Blíženců v 16.48. Bolí vás záda, šíje a potřebujete je uvolnit? Vyzkoušejte tento cvik. Sepněte ruce na zátylku a stlačujte jimi hlavu k hrudi.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe