Pondělí 21. 8.

Měsíc dorůstá ve Vahách. Rozmazlujte se a zajděte si na kosmetiku, nechte si vyčistit pleť, nalíčit se. Nezapomínejte hodně pít, voda spustí samoléčebné účinky.

Úterý 22. 8.

Luna se v 1.22 přesouvá z Vah do Štíra. Máte-li problémy s ledvinami, snažte se víc pít, můžete přidat ledvinové čaje, které zakoupíte v lékárně nebo v krámku s bylinkami. Vhodné jsou čaje z brusinky, řepíku, přesličky apod. Mějte rádi nejen sebe a své nejbližší, ale rovněž vše živé, co je kolem vás. Čím víc lásky rozdáte, tím víc jí dostanete.

Středa 23. 8.

Měsíc se nachází ve Štíru. Aby střeva dobře fungovala, jezte neloupané ovoce, zelenou listovou zeleninu a celozrnné pečivo, hodně pijte a hodně se hýbejte.

Zdroj: Youtube

Čtvrtek 24. 8.

Luna se přesouvá do Střelce v 10.07. Močovým cestám můžete prospět vitaminem A. Ten najdete v mrkvi, meruňkách, dýni, brokolici nebo v hovězích játrech.

Pátek 25. 8.

Měsíc se nachází ve Střelci. Postarejte se o odstranění celulitidy. Ponořte se do horké vody, nechte své tělo prohřát a promasírujte. Používejte vhodné krémy!

Sobota 26. 8.

Luna se přesouvá v 15.05 do Kozoroha. Možná znáte cvičení čchi-kung. Pokud ne, tak se ho naučte! Představujte si, jak ze sebe smýváte vše špatné, a to odchází pryč.

Neděle 27. 8.

Měsíc dorůstá v Kozorohu. Zaměřte se na kolena, kupte si kolagen a zkuste je prokrvit. Posaďte se na stůl a hýbejte nohama – pomáhá to proti artróze v kolenou.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články