Pondělí 17. 4.

Luna ubývá v znamení Ryb. Dopřejte si reflexní masáž nohou, prstů na noze a péči o chodidla. Nohám posloužíte i horkou koupelí s příměsí léčivých bylinek.

Úterý 18. 4.

Měsíc se přesouvá do Berana ve 3.09. Pokud se cítíte unaveni a bez energie, možná vám chybí železo. Nejvíce železa v jedné porci obsahují játra nebo bílé fazole.

Středa 19. 4.

Luna se nachází ve znamení Berana a je vhodný čas na peeling celého těla. Pokud si s ním sami neporadíte, vyhledejte pomoc nějaké kosmetičky nebo dermatologa.

Čtvrtek 20. 4.

Novoluní nastane v 6.12 a Měsíc se přesune do Býka v 6.30. Dnes můžete držet půst, ale to neznamená, že byste nesměli nic pít ani jíst. Naopak pít byste měli více než jindy, nejlépe čistou a neslazenou vodu a bylinkové čaje. Můžete také pociťovat proměnlivé nálady, chvíli budete veselí a za chvíli zase smutní. Nesnažte se své emoce potlačovat!

Pátek 21. 4.

Luna dorůstá v Býku. Nechte si ošetřit krk a dekolt! Zajděte si na masáž zad a šíje, případně celého těla nebo indickou masáž hlavy, kde se lépe uvolní stres.

Sobota 22. 4.

Měsíc se ve 12.11 přesouvá do Blíženců. Uvolněte si svaly a důkladně promačkejte rukou ramena až ke krku. Jemnou masáží krku povzbudíte činnost štítné žlázy.

Neděle 23. 4.

Luna se nachází v Blížencích. Jezte jedno jablko denně. Pomáhá snižovat cholesterol a krevní cukr, udržovat vápník v těle a chrání plíce před nádorovými nemocemi.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články