Pondělí 27. 11.

Úplněk nastane v 10.16 a Měsíc se přesouvá do Blíženců v 1.40. Denně kloktejte slanou vodu či mátový čaj. Je to dobrá cesta k příjemnějšímu dechu a zjemnění chutí.

Úterý 28. 11.

Luna ubývá v Blížencích. Pečujte o své ruce, udělají za vás mnoho práce. Dopřejte jim proto parafínové zábaly, jemnou masáž, bylinkovou koupel a vhodný krém.

Středa 29. 11.

Měsíc se přesouvá do Raka v 7.54. Snažte se, abyste nenastydli. Dbejte i o plíce, ty jsou ohroženy negativními emocemi, jako žal a smutek. Pak stagnuje energie čchi.

Čtvrtek 30. 11.

Luna ubývá v Raku. Nemyjte si vlasy, více by se vám mastily a tvořily by se lupy. Dnes je vhodný čas na velký úklid, praní, vytřiďte oblečení, které nepotřebujete.

Zdroj: Youtube

Pátek 1. 12.

Měsíc se v 17.00 přesouvá z Raka do Lva. Snažte se dělat všechno s radostí, s potěšením a energií. Je jedno, co děláte, důležité je, jak to děláte. Vkládejte do všeho radost, smějte se a radujte z každé maličkosti. Uvidíte, že život bude jedna velká pohádka. Pokud někdo onemocní s játry, podívejte se na jeho život. Provází ho spíš radost, nebo smutek?

Sobota 2. 12.

Luna ubývá ve Lvu. Jezte jablka – obsahují vit. C, draslík a antioxidanty. Je to rovněž prevence proti nemocem kardiovaskulárního systému. Dopřejte si masáž zad.

Neděle 3. 12.

Měsíc se nachází ve Lvu. Pohyb je velmi důležitý, pokud si dopřejete každý den půlhodinu svižné procházky, je to prevence proti cukrovce a srdečním chorobám.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články