Pondělí 29. 5.

Luna se v 16.51 přesouvá do Vah. Bude dobré, když budete jíst čerstvé ovoce a když do jídelníčku zařadíte ovoce, které právě dozrává a je vypěstované v ČR.

Úterý 30. 5.

Měsíc dorůstá ve Vahách. Zkuste novou kosmetiku a krémy, které vyjasní pleť a zbaví ji nečistot. Nechte se nalíčit od profesionálů a nechte si poradit v oblékání.

Středa 31. 5.

Luna se nachází ve Vahách. Pozor si dejte na ledviny, měly by být neustále v teple. I když je horko, mohli byste se dostat do průvanu, a to by vám pak nepoděkovaly.

Čtvrtek 1. 6.

Měsíc se přesouvá do Štíra v 1.45. Mračíte se na lidi? Nedělejte to, protože se pak budou mračit na vás. Když se na ně usmějete, úsměv vám většinou vrátí.

Pátek 2. 6.

Luna se nachází ve Štíru. Vyzkoušejte dnes masáže, a pokud na ně již chodíte, vyzkoušejte nějaké jiné – lymfatické, indické nebo ájurvédské. Doma si napusťte vanu.

Sobota 3. 6.

Měsíc se v 7.03 přesouvá do Střelce. Na lačný žaludek vypijte neslazený kefír, během dne pijte dostatek tekutin a samozřejmě nezapomeňte na pravidelný pohyb.

Neděle 4. 6.

Dnes v 5.41 nastane úplněk a Luna je ve znamení Střelce. Nechte si odstranit celulitidu a rozšířené žilky. Můžete na jejich odstranění pracovat i sami. Sprchujte se střídavě studenou a teplou vodou, cvičte, postižená místa třete a prokrvujte, co se týká celulitidy. Pokud jde o rozšířené žilky, nenoste vysoké podpatky, jezte vitaminy a pijte vodu.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe