Pondělí 31. 7.

Měsíc dorůstá v Kozorohu. Pečujte dnes o svoji pleť, nezapomínejte na pořádné čištění a použijte peeling. Také manikúra je důležitá, nehty jsou vaše vizitka.

Úterý 1. 8.

Úplněk nastává ve 20.31 a Luna se přesouvá do Vodnáře v 5.58. Je správný den, abyste hodili minulost za hlavu a dívali se do budoucna. Žijte přítomným okamžikem!

Středa 2. 8.

Měsíc ubývá ve Vodnáři a vhodná je reflexní masáž. Každý bod je spojen s určitým orgánem, takže pomůžete celému tělu. Také křečové žíly si zaslouží pozornost.

Čtvrtek 3. 8.

Luna se v 5.06 přesouvá z Vodnáře do znamení Ryb. Doplňte do těla rutin, je výborným pomocníkem na pružné cévy. Je obsažen v pohance, čerstvé nati, semínkách apod. Vhodná je šťáva z citronu, působí totiž na vylučování kyseliny močové. Možná trpíte na studené ruce a nohy, máte špatný krevní oběh. Povzbuďte ho rychlou chůzí nebo podupáváním nohou.

Pátek 4. 8.

Měsíc se nachází v Rybách. Dbejte na dostatečný pohyb! Pomáhá při povzbuzení krevního oběhu, navíc se budete cítit lépe i psychicky a zlepší se vám nálada.

Sobota 5. 8.

Luna se přesouvá do Berana v 5.19. Dopřejte si perličkové nebo bylinkové koupele, reflexní masáž nohou, pedikúru a veškerou péči o chodidla. Odvděčí se vám!

Neděle 6. 8.

Měsíc ubývá v Beranu. Nechte si dnes ošetřit akné a udělejte si peeling nejen obličeje, ale i celého těla. Pohyb je velmi prospěšný, proto ho nezanedbávejte!

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články