Pondělí 30. 10.

Měsíc se přesouvá ze znamení Býka do znamení Blíženců v 16.08. Nechte si ošetřit krk a dekolt. Ten je dobré osprchovat studenou vodou, protože se tím zpevní. Také si dopřejte masáž zad a šíje. Pokud potřebujete navýšit energii, není nic jednoduššího. Položte pravou dlaň na hřbet levé ruky a rychle třete toto místo. Potom ruce vyměňte a opakujte tření.

Úterý 31. 10.

Luna ubývá v Blížencích. Pečujte o své ruce, víte dobře, kolik práce za vás zastanou, a zaslouží si tu nejlepší péči. Dopřejte jim parafínové zábaly, masáže i krémy.

Zdroj: Youtube

Středa 1. 11.

Měsíc se přesouvá do Raka ve 22.30. Trénujte dýchání, dýchejte zhluboka, pozorujte nádech i výdech. Své plíce rozšíříte nejenom hlubokým dýcháním, ale i zpěvem.

Čtvrtek 2. 11.

Luna se nachází v Raku. Pečujte o svůj dekolt a poprsí, ale nemyjte si v těchto dnech vlasy. Pokud chcete zkusit nejíst maso, bylo by to teď zdraví prospěšné.

Pátek 3. 11.

Měsíc ubývá v Raku. Pokud má někdo nemocná játra, z duchovního hlediska to znamená, že se v něm hromadí vztek, bolest, závist apod. Nabídněte mu pomocnou ruku.

Sobota 4. 11.

Luna se v 8.21 přesouvá do Lva. Radujte se ze života, smějte se, dělejte to, co máte rádi, zkrátka žijte naplno. Milujte sebe i blízké a snažte se s nimi trávit čas!

Neděle 5. 11.

Měsíc se nachází ve Lvu. Starejte se o vlasy, není ale vhodná depilace. Je nutné doplňovat do těla vitamin C, protože si ho bere srdce na úkor jiných orgánů.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články