Pondělí 14. 8.

Měsíc se přesouvá z Raka do Lva ve 12.35. Když budete jíst, soustřeďte se pouze na jídlo, nečtěte u toho, nedívejte se na televizi ani do mobilu. Nehltejte!

Úterý 15. 8.

Luna ubývá ve Lvu. Nechte si ostříhat vlasy, udělat vlasový zábal. Vynechte ale veškerou depilaci, ta není v tomto období vůbec vhodná. Sportujte, cvičte, plavte.

Středa 16. 8.

Dnes v 11.38 nastane novoluní ve Lvu. Teď je ten správný čas na změny. Sedněte si v klidu, zapalte si svíčku a zamyslete se, co už ve svém životě nechcete.

Čtvrtek 17. 8.

Luna se přesouvá do Panny v 1.14. Udělejte si radost maličkostmi nebo prostě tím, že si uděláte čas sami na sebe a půjdete na kosmetiku nebo se toulat přírodou.

Pátek 18. 8.

Měsíc dorůstá v Panně. Pečujte o břicho. Jednak jídelníčkem, tekutinami a pohybem, ale i masírováním si oblasti kolem pupíku. Metabolismus povzbuďte vlažnou vodou.

Sobota 19. 8.

Luna se ve 13.53 přesouvá z Panny do znamení Vah. Užívejte probiotika, protože brání přemnožení škodlivých bakterií ve střevech. Najdete je v kysaných mléčných výrobcích, jako je bílý jogurt, kefír, různé zákysy apod., dále v kysaném zelí nebo kvašené zelenině. Pokud chcete podpořit střeva, natřete si oblast kolem pupíku olejíčkem a jemně masírujte.

Neděle 20. 8.

Měsíc se nachází ve Vahách. Pokud máte nadváhu, určitě s tím něco začněte dělat, protože můžete mít problémy s kyčlemi i se zády. Případně vyhledejte lékaře.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe

Související články